Yeni Spor Merkezleri - 27.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Ataşehir ve Sancaktepe'de ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Poligon Metropol

poligon-metropol

Atış var stres yok sloganı ile sizlere seslenen Poligon Ataşehir, haftanın 7 günü sizleri beklemekte. Siz de atış yaparak günün stresinden uzaklaşabilir ve farklı bir hobi edinebilirsiniz.

Spor Merkezini İncele

Gymline Fitness

gymline-fitness

Son teknoloji fitness ekipmanlarıyla donatılmış fitness alanı ile tüm üyelerin antrenmanlarını QR kod teknolojisi kullanılarak takip edilebileceği, tüm kardio makinalarında spor yaparken kullanıcıya, sunduğu online hizmetlerle sporu eğlenceli hale getirecek, koşu bantlarında aynı anda diğer üyeler ile yarışlar organize edebileceği bir teknolojiyi barındırmaktadır. Gymline'da tüm alt yapı IMPULSE ekipmanlarının en üst kategorideki ürün yelpazesiyle kurulmuştur. Siz de Sports&Merits üyeliği ayrıcalığı ile Gymline Fitness'ı kullanabilirsiniz. 

Spor Merkezini İncele

Bir diğer yazımız olan "Yeni Spor Merkezi - 26.Hafta" adlı yazımızda da geçen hafta ağımaz katılan tesisleri inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ