Yeni Spor Merkezleri - 25.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta 4.Levent, Şişli ve Kadıköy'de ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Acro Academy

acro-academy

Türkiye'de Parkour veya Freerun denince ilk akla gelen ekip Acrorun 2006 yılında Parkour Türkiye adıyla başlattığı bu topluluğa 2008 den sonra Acrorun olarak profesyonel bir bakış açısı ile devam etti. 2012'den beri Acro Academy ile dünya standartlarında eğitimlere devam eden Acrorun genç sporculara bu imkanı sağlamak için uzun zamandır özverili bir çalışma içersindedir. Siz de Sports&Merits üyeliği ile Acro Academy'de keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Spor Merkezini İncele

The Game For Big Kids

the-game-for-big-kids

Türkiye’nin ilk ve tek dijital etkinlik & interaktif toplantı merkezi olma özelliğine sahip olan ve 1500 metrekarelik geniş alanı, alışılagelmişin dışında konsepti ve ilham veren dekorasyonu ile The Game, büyük çocukların olabildiğince eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanmış olup; bireysel misafirlerine oyun keyfini sınırsız olarak sunmakla kalmayıp, kurumsal şirketlere de, kurumsal motivasyon, takım aktiviteleri, eğitim ve lansman gibi geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Sports&Merits ailesi olarak kesinlikle öneririz!

Spor Merkezini İncele

İleri Bisiklet

ileri-bisiklet

Bisikletinizi edinmeden önce bilmeniz gerekenler, bisiklet tipleri ve bunlar içinde ayrılan diğer özellikleri öğrenerek, zevkle kullanabileceğiniz ve size en uygun olan bisikleti seçebilirsiniz. Bisiklet sadece bir spor değil aslında bir yaşam biçimidir ve bu sebeple sizi memnun edecek bisiklet için İleri Bisiklet ile iletişime geçebilirsiniz.

Spor Merkezini İncele

Bir diğer yazımız olan "Yeni Spor Merkezi - 24.Hafta" adlı yazımızda da geçen hafta ağımaz katılan tesisleri inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ