Yeni Spor Merkezleri - 23.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Kadıköy, Şile ve Sarıyer'de ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Atek Bisiklet

atek-bisiklet

8 yıldır özenle hizmet veren, deneyimli ve ustalaşmış kadrosuyla, satış, satış sonrası destek, servis, tamir bakım onarım hizmetleri de sunan Atek Bisiklet, Sports&Merits üyelerini beklemektedir. Kadıköy'de yer alan Atek Bisiklet ile bisiklet sürmenin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Spor Merkezini İncele

Pedal Türk Bisiklet

pedal-turk

Biz "bisiklet yolunun bittiği yer”e Pedal Türk deriz. Pedal Türk, 16 yıllık tecrübesi ile bilgi, hizmet, özveri, dayanışma ve kalite politikasını en ön planda tutar. Bu mükemmeliyet tutkusu bizler ve müşterilerimiz için bir ayrıcalıktır.

Pedal Türk bisiklet yolunun bittiği yerdir çünkü kendinizi eviniz gibi huzurlu ve rahat hissedebileceğiniz her sınıfta ki bisikletçinin tek düzeyde tutulduğu yerdir, çünkü bisiklet mağazası içerisinde bisiklet dersi, bisiklet kiralama, bisiklet sporu, bisiklet servisi ve güler yüz ile samimiyetin bulunduğu mütevazi bir yerdir, çünkü satışın değil satış sonrasının bizler için daha önemli olduğu müşterinin her zaman gülerek mutlu bir şekilde ayrılmasını istediğimiz yerdir. Sports&Merits üyeliği ile size de Pedal Türk'e uğramanızı tavsiye ederiz.

Spor Merkezini İncele

Atilla Bisiklet

atilla-bisiklet

1996 yılında Üsküdar Ayazma’da, eski milli bisikletçi Atilla ATAY tarafından Atilla Bisiklet Kliniği adıyla kuruldu. Aynı dönemde Atilla Bisiklet Takımının da kuruluşu oldu.

Yıllar geçtikçe 4 mağaza değişimi dönemi yaşayan Klinik, 2012 sonlarına doğru en gelişmiş mağazasını, ardından da 2018 Temmuz'da Kadıköy Caddebostan’daki showroom, satış, kiralama, servis bakım, aksesuar, bisikorganizasyonları-projeleri vb. konularda let dersleri, bisiklet hizmet vermekte olan 2. şubesini açmış ve sonrasında da yoğunluğunu bisikleti Türkiye’ye sevdirmeye devam etmek, tekrardan projeler yapmaya başlamak ve bunların hepsini tek merkezden yönetmek üzere Caddebostan şubesine geçmiştir.

Spor Merkezini İncele

Şile Ağlayan Kaya Beach Club

sile-aglayan-kaya

İster özel aracınızla, ister Üsküdar'dan kalkan Şile otobüsleri ile kolayca ulaşabileceğiniz, şehir de tatil keyfini kusursuz biçimde yaşama imkanı sunan Ağlayan Kaya Beach Club yaz boyunca yanınızda!

Ünlü isimlerin kliplerinde yer almış, reklam filmlerinin çekim merkezi olmuş Ağlayan Kaya Beach Club'ta kaliteli bir mini tatil için hazır olun.

Spor Merkezini İncele

Milyon Beach Kilyos

milyon-beach-kilyos

Şehir merkezine yarım saat uzaklıkta bulunan Milyon Beach, 350 kişi kapasiteli bir restoran, plaj ve yemyeşil, geniş etkinlik alanlarıyla İstanbul’un yeni etkinlik ve yeme içme mekanı olarak hizmet vermektedir.
 
Otoparktan kumsala ve restorana uzanan rampalar ve restoran içinde 2 adet engelli tuvaleti bulunmaktadır.
 
Alan içindeki özgür köpek alanları ile evcil dostlarınızla birlikte deniz keyfini çıkartabilirsiniz.

Spor Merkezini İncele

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ