Yeni Spor Merkezleri - 22.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Kadıköy ve Tuzla'da ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Superslow Zone - Selamiçeşme

super-slow-zone

SuperSlow ZONE® en kısa zamanda, en güvenli ve etkili biçimde bireylere özel iskelet ve kas sistemi kuvvetlendirme merkezidir.

12-90 yaş aralığındaki kişilere hizmet veren SuperSlow ZONE® Türkiye'de, IACET sertifikalı eğitmenler eşliğinde farklı bir egzersiz çalışmasına hazır olun.

SuperSlow ZONE;

  • İş yaşam temposunda egzersize vakit ayıramayan
  • Egzersiz yapmayı sevmeyen ancak ihtiyaç haline gelen
  • Daha önce hiç egzersiz yapmamış
  • Daha önceki egzersiz deneyimleri yeterli olmayan
  • Kısa zaman içerisinde en güvenli ve en etkin yöntem ile sonuca varmak isteyenler

herkese kapılarını açıyor.

Spor Merkezini İncele

Hayat Bisiklet - Kızıltoprak

hayat-bisiklet

Hayat Bisiklet, 1994 yılından beri bisiklet, aksesuar, yedek parça temin eden bir şirkettir. Kurulduğu günden beri müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarından edindiği deneyimle çalışan Hayat Bisiklet, servis ve yedek parça alanında daima sizlere hizmet vermeye ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmeyi sürdürmektedir.Hayal Bisiklet, Kızıltoprak'ın yanı sıra aynı zaman Tuzla'da da sizleri beklemektedir. Siz de Sports&Merits üyesi olarak Hayat Bisiklet'e uğramayı sakın unutmayın!

Hayal Bisiklet - Tuzla

Hayal Bisiklet - Kızıltoprak

Kaçkar Bisiklet

kackar-bisiklet

Kaçkar bisiklet, geçmiş yıllardan beri gelen bisiklet sektöründe elde ettiği deneyimi, kalite ve güleryüzlü servis hizmeti ile bütünleştirmiş ve bisiklet severlerin uğrak yeri olmuştur.

Kaçkar bisiklette her türlü marka ve model bisikletinizin orijinal yedek parçalarını her günü hizmet veren mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

  • Bisikletinize bakım mı gerekli?
  • Bisiklet mi alacaksınız?
  • Bisikletinize aksesuar mı gerekli?
  • Orijinal yedek parçalarını uyguna almak ve tecrübeli bir ekip yardımıyla sorunsuzca monte yapılmasını istemez misiniz?

Bu ve bunun gibi sorularınızın cevaplarını Kaçkar Bisiklet yanıtlayacaktır. Sports&Merits üyeliği ile siz de bisikletin keyfini Kaçkar Bisiklet'te çıkartabilirsiniz.

Spor Merkezini İncele

Gürsel Akay Bisiklet

gursel-akay-bisiklet

Bisikletinizi edinmeden önce bilmeniz gerekenler, bisiklet tipleri ve bunlar içinde ayrılan diğer özellikleri öğrenerek, zevkle kullanabileceğiniz ve size en uygun olan bisikleti seçebilirsiniz.

Bisiklet sadece bir spor değil aslında bir yaşam biçimidir ve bu sebeple sizi memnun edecek bisiklet için Sports&Merits aracılığıyla Gürsel Akay Bisiklet'e uğramayı unutmayın!

Spor Merkezini İncele

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bisiklet

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ