Yeni Spor Merkezleri - 20.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz spor merkezi sayısı; bu hafta Maltepe ve Şişli'de ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni spor merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Dansorium - Hiphop
dansorium

İstanbul Dans Kursları içerisinde en köklülerden biri olan dans okulumuz 2001 yılından bu yana hizmet vermektedir. Oldukça merkezi bir yerde, dalında uzmanlaşmış eğitmenler ile çalışan okulumuz, 3 adet dans salonu ve bir Dans kafeden oluşmaktadır.

Hiphop derslerine katılarak hem temel hareketleri öğrenebilir hem de koreografi ve strenching yapabilirsiniz.

Spor Merkezini İncele

Aksiyon Spor Klubü - Bilal Karakoç Kids Judo

aksiyon-spor-klubu

Şehir yaşamının getirdiği hareketsizlik ve mevcut sosyal ortamların daralması nedeniyle çocuklar hem fiziksel aktive yapabilmek hem de kendi yaşıtlarıyla sosyalleşebilmek için sportif bir hobiye ihtiyaç duymaktadır. Bu koşullar altında, çocuğumuz öyle bir yolda yürümeli ki; hem beden ve zihinsel gelişimi sağlıklı olsun, hem de başarılı, erdem ve değer sahibi güçlü bir birey olarak yetişsin. Bu yol; uluslararası birçok kuruluş ve sivil toplum örgütlerinin; bireylerin gelişim açısından en uygun spor olarak tavsiye ettikleri ve destekledikleri judodur.

Spor Merkezini İncele

Aksiyon Spor Klubü - Dövüş ve Savunma Sporları

aksiyon-spor

Aksiyon Spor Kulübü, 2008 yılında savunma ve dövüş branşlarında sporcu yetiştirmek ve judo sporunu öğretmek amacı ile kurulmuştur. 

Maltepe Sahil yolunda rahatlıkla ulaşabileceğiniz ve otoparkı sayesinde arabanızı kolayca bırakabileceğiniz tesiste kulübün deneyimli eğitmenleri ile dövüş ve savunma sanatlarını deneyimleyebilirsiniz!

Spor Merkezini İncele

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ