Yeni Spor Merkezleri - 19.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz spor merkezi sayısı; bu hafta Küçükcekmece, Ataşehir ve Levent'te ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Bunun yanı sıra siz de 3 farklı şehirde toplam 7 noktada olan Adım Adım koşularına katılabilirsiniz. Yeni spor merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Adım Adım, "kişilerin ve kurumların spor yoluyla harekete geçmesini sağlayarak, toplumsal dayanışmaya ilham kaynağı olmaktır" misyonu ile Mart 2018'de kurulmuştur. 

Adım Adım oluşumu, yardımseverlik koşusu yapmak isteyen sivil toplum kuruluşlarını ve gönüllüleri bir araya getiren platformlar kurar, yönetir ve geliştirir.

Adım Adım

adim-adim

Tüm antremanlardan önce hafif tempo, kısa bir koşu ile başlanılmaktadır. Grup hep birlikte ısınma hareketleri (yaklaşık 10-15dk) sonrasında seviyelere göre gruplara ayrılarak koşuya başlayacaklardır. Antrenman sonrası esnetme ve soğuma hareketleri ile koşu antremanı sonlandırılacaktır. Gönüllü antrenörler tarafından hazırlanan antrenman programları, gönüllü süpervizörler liderliğinde uygulanıyor. Antrenmanlar sırasında koşu teknikleri, hava koşullarına uygun kıyafet seçimi ve doğru beslenme konularında da gerekli bilgi paylaşımları yapılıyor, koşu sonrası hep birlikte çay/kahve içilerek hoş sohbetlere dalınıyor.

Sports&Merits ile siz de Adım Adım'ın 3 farklı şehirde 7 ayrı koşusuna katılabilirsiniz. Linklere tıklayarak bu yerleri inceleyebilirsiniz.

Adım Adım Caddebostan

Adım Adım Maçka

Adım Adım Florya

adim-adim-kosu

Adım Adım Belgrad Ormanı

Adım Adım İzmir

Adım Adım ODTÜ

Adım Adım Anıttepe

adim-adim-kosu-sm

Balaban Solid Sports

solid-sports

Balaban Solid Sports her üyesini bir proje olarak ele alır ve onları en seviyeye ulaştırma amacını taşır. Solid Sports sahip olduğu prensip ve kendine özgü kültür sayesinde bu sporun ülkemizdeki bilinirliğini arttırmış bu alandaki yatırımların da öncüsü olmuştur.

Siz de atletik performansınızı arttırmak ve hayat kalitenizi yükseltmek istiyorsanız Solid Sports'a gelin!

Spor Merkezini İnceleyin

Crossfit Levend

crossfit-levend

Kanyon AVM arkasında yer alan Crossfit Levend, siz Sports&Merits üyelerini bekliyor. Crossfit Levend, crossfitin bir hayat biçimi olduğunu da dile geitiriyor.

Spor Merkezini İncele

Crossfit Pars

crossfit-pars

Crossfit Pars Küçükçekmece'de Ağustos 2013 tarihinde kurulmuş olan ve Türkiye'nin 3. resmi crossfit salonudur. Crossfit Pars siz Sports&Merits üyelerini beklemektedir.

Spor Merkezini İncele

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ