Sports & Merits

Yeni Spor Merkezleri - 19.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz spor merkezi sayısı; bu hafta Küçükcekmece, Ataşehir ve Levent'te ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Bunun yanı sıra siz de 3 farklı şehirde toplam 7 noktada olan Adım Adım koşularına katılabilirsiniz. Yeni spor merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...
12 Mayıs 2019,   0 Yorum
Yeni Spor Merkezleri - 19.Hafta

Adım Adım, "kişilerin ve kurumların spor yoluyla harekete geçmesini sağlayarak, toplumsal dayanışmaya ilham kaynağı olmaktır" misyonu ile Mart 2018'de kurulmuştur. 

Adım Adım oluşumu, yardımseverlik koşusu yapmak isteyen sivil toplum kuruluşlarını ve gönüllüleri bir araya getiren platformlar kurar, yönetir ve geliştirir.

Adım Adım

adim-adim

Tüm antremanlardan önce hafif tempo, kısa bir koşu ile başlanılmaktadır. Grup hep birlikte ısınma hareketleri (yaklaşık 10-15dk) sonrasında seviyelere göre gruplara ayrılarak koşuya başlayacaklardır. Antrenman sonrası esnetme ve soğuma hareketleri ile koşu antremanı sonlandırılacaktır. Gönüllü antrenörler tarafından hazırlanan antrenman programları, gönüllü süpervizörler liderliğinde uygulanıyor. Antrenmanlar sırasında koşu teknikleri, hava koşullarına uygun kıyafet seçimi ve doğru beslenme konularında da gerekli bilgi paylaşımları yapılıyor, koşu sonrası hep birlikte çay/kahve içilerek hoş sohbetlere dalınıyor.

Sports&Merits ile siz de Adım Adım'ın 3 farklı şehirde 7 ayrı koşusuna katılabilirsiniz. Linklere tıklayarak bu yerleri inceleyebilirsiniz.

Adım Adım Caddebostan

Adım Adım Maçka

Adım Adım Florya

adim-adim-kosu

Adım Adım Belgrad Ormanı

Adım Adım İzmir

Adım Adım ODTÜ

Adım Adım Anıttepe

adim-adim-kosu-sm

Balaban Solid Sports

solid-sports

Balaban Solid Sports her üyesini bir proje olarak ele alır ve onları en seviyeye ulaştırma amacını taşır. Solid Sports sahip olduğu prensip ve kendine özgü kültür sayesinde bu sporun ülkemizdeki bilinirliğini arttırmış bu alandaki yatırımların da öncüsü olmuştur.

Siz de atletik performansınızı arttırmak ve hayat kalitenizi yükseltmek istiyorsanız Solid Sports'a gelin!

Spor Merkezini İnceleyin

Crossfit Levend

crossfit-levend

Kanyon AVM arkasında yer alan Crossfit Levend, siz Sports&Merits üyelerini bekliyor. Crossfit Levend, crossfitin bir hayat biçimi olduğunu da dile geitiriyor.

Spor Merkezini İncele

Crossfit Pars

crossfit-pars

Crossfit Pars Küçükçekmece'de Ağustos 2013 tarihinde kurulmuş olan ve Türkiye'nin 3. resmi crossfit salonudur. Crossfit Pars siz Sports&Merits üyelerini beklemektedir.

Spor Merkezini İncele


Yorumlar

Bu yazı için henüz yorum eklenmedi.

Görüş Belirtmek İster misiniz?

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Bültenimize Kaydolun

Bültenimize Kaydolun

Spor, diyet ve yaşamla ilgili gönderdiğimiz blog bültenimize ücretsiz kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurun.