Sports & Merits

Yeni Spor Merkezleri - 18.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz spor merkezi sayısı; bu hafta Bağcılar, Beşiktaş, Sarıyer ve Şişli'de ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni spor merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...
5 Mayıs 2019,   0 Yorum
Yeni Spor Merkezleri - 18.Hafta

Dansorium-Zumba

dansorium-zumba

İstanbul Dans Kursları içerisinde en köklülerden biri olan dans okulumuz 2001 yılından bu yana hizmet vermektedir. Oldukça merkezi bir yerde, dalında uzmanlaşmış eğitmenler ile çalışan okulumuz, 3 adet dans salonu ve bir Dans kafeden oluşmaktadır.

Zumba yaparak hem eğlenmek hem de kolari yakmak isteyenler için Dansorium sizleri beklemektedir!

Spor Merkezini İncele

Body Force Gym

body-force-gym

Sarıyer'de yer alan Body Force Gym ile siz de hayal ettiğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. Yeni spor aletleri ve geniş salonu ile sporunuzu yapabilir, gününn yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Spor Merkezini İncele

Bike&Outdoor Beşiktaş ve Fenerbahçe

bike-and-outdoor

Bike&Outdoor mağazaları bisiklet ve doğa sporları konusunda öncü mağazalardan birisidir. Bike&Outdoor ile bisiklet kiralayabilir, yaklaşan yaz aylarında bisiklet sürmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Beşiktaş ve Fenerbahçe'de bulunan mağazalarında yeni bir bisiklet almak istediğinizde kafanızdaki soru işaretlerini cevaplandırabilirsiniz.

Beşiktaş Bike&Outdoor Merkezini İncele

Fenerbahçe Bike&Outdoor Merkezini İncele

Yorum Yazın

Bu İçeriğe Oy Verin :

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Yorum Yazın