Yeni Spor Merkezleri - 16.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz spor merkezi sayısı; bu hafta Ataşehir, Bostancı, Ümraniye ve Beylikdüzü'nde ağımıza eklenen 10 yeni merkez ile daha da arttı. Yeni spor merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Demir Spor Salonu

demir_spor_salonu

Ataşehir'de İçerenköy mahallesinde yer alan Demir Spor Salonu, fitness, gym, kardiyo, vücut geliştirme çalışmalarınızı deneyimli fitness eğitmenleri eşliğinde yapabileceğiniz bir salondur.
Demir Spor Salonu sizlere spor yapma ve zinde kalma fırsatını sunuyor...

Spor Merkezini İncele

Danskeyfi Dans Akademileri Ataşehir

danskeyfi_ataşehir

Danskeyfi Dans Akademileri 1998 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamıştır. Ataşehir merkezinde 600 metrekare, otopark sorunu olmayan, 28 metre uzunluğunda ve 1.70 metre genişliğinde muhteşem terası ile dans severleri ağırlamaktadır.

Spor Merkezini İncele

Dans & Hareket Atölyesi By Leymin Şaylan - Her Pazar Dans Gecesi

dans_hareket_atolyesi

Türkiye Dans Sporları Federasyonu resmi hakemi olarak görev alan, koreograf ve eğitmen Leymin Şaylan ve bir çok eğitmenin istihdam ettiği Hareket Atolyesinde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bostancı Train Gar'da pazar günleri 20:00'de Latin Dans Gecesine katılıp dans keyfine siz de dahil olun!Pazar geceleri Bachata, Kizomba, Salsa, Cuba, Mambo, Bachata Cover danslarıyla geceniz renklensin...

Spor Merkezini İncele

Danskeyfi Dans Akademileri - IF Ataşehir

danskeyfi_if_ataşehir

Danskeyfi Dans Akademileri 1998 yılından itibaren faaliyet göstermeye başlamıştır ve 2012 yılında da Guinness rekorlar kitabına girmiştir. Ataşehir'de AVM içinde yer alan Danskeyfi Dans Akademileri- If Ataşehir pazar geceleri 19:30-23:00 arası Dans Gecesine katılıp dans keyfine siz de dahil olun!

Spor Merkezini İncele

Kültür Spor Salonu

kultur_spor_salonu

Kültür Spor Salonu, Ümraniye'nin merkezinde yer alan spor salonunda son teknoloji spor ekipmanları ile birlikte body building, fitness, kilo verme ve alma, vücut geliştirme, bölgesel sıkılaşma, kardiyo çalışmalarınızı deneyimli fitness eğitmenleri eşliğinde yapabilirsiniz. 
Kültür Spor Salonu sizlere spor yapma ve zinde kalma fırsatını sunuyor...

Spor Merkezini İncele

Skylight - Kickboks

skylight_kickboks

Ataşehir'de bulunan ulaşım sıkıntısı çekmeyeceğiniz lokasyonda bulunan Skylight'da profesyonel bir antrenör gözetiminde darbe yastıklarıda kullanılarak teknik ve kondisyon çalışmalarınızı yapabilirsiniz. 

Spor Merkezini İncele

Skylight - Muaythai

skylight-muaythai

Crossfit Skylight Fightclub içerisinde yer alan Muay Thai grup derslerine deneyimli hocalar eşliğinde katılabilirsiniz. Ataşehir'de bulunan ulaşım sıkıntısı çekmeyeceğiniz lokasyonda bulunan Skylight'da profesyonel bir antrenör gözetiminde grup derslerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Spor Merkezini İncele

Skylight - Kids Club Kickboks

skylight-muaythai

Syklight Fight Club’da alanında uzman antrenörlerimiz ile birlikte gerçekleşen #kidsclub kickboks ve muay thai dersleriyle çocuğunuz steril bir ortamda kendi yaşıtları ile sürekli gözetim altında tutularak kendi fiziği için doğru antrenmanı yaparak gelişir.  Antrenörlerimiz ile aralarında kurulacak arkadaşlık bağı ile paylaşmayı ve spor bilincini öğrenir.Crossfit Skylight Kids Club bünyesinde çocuklarınızın gelişimi için kickboks derslerini deneyimletin.

Spor Merkezini İncele

Crossfit Boomerang

crossfit-boomerang

Tüm CrossFit antrenmanları fonksiyonel hareketlere dayanır ve bu hareketler jimnastik, halter, koşu, kürek ve daha pek çok temel aktivitenin en iyi yönlerini yansıtmaktadır. Fonksiyonel hareketler hayatın temel hareketleridir. 8 Aralık 2018 tarihinden itibaren İstanbul'un merkezi bölgesi Ataşehir'de açılan Box ile siz de bu deneyimden faydalanmak istiyorsanız rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Spor Merkezini İncele

Icetanbul

icetanbul

Beylikdüzü'nde 3000 metrekarelik kapalı alanda yer alan ve en büyük ilk özel pist olan ICETANBUL'da, zihninizi boşaltmanızı ve rahatlamanızı sağlarken, aynı zamanda 1200 metrekarelik buz pistinde serbest paten yapmanın ayrıcalığını Sports & Merits'le yaşayacaksınız!

Ayrıca sosyalleşmek ve güzel bir gün geçirmek adına toplanın Sports & Merits üye arkadaşlarınızla; hep beraber hem buz pistinde paten yapın hem de güzel bir gün geçirin!

Spor Merkezini İncele

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ