Yeni Spor Merkezleri - 15.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz spor merkezi sayısı; bu hafta Nişantaşı, Bağdat Caddesi, Ataşehir, Çekmeköy ve Ümraniye'de ağımıza eklenen 8 yeni merkez ile daha da arttı. Yeni spor merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

The Red Fitness

The Red Fitness

İstanbul'un en işlek semtlerinden biri olan Nişantaşı'nda, 2500 metrekare kapalı alanına mevcut spor merkezinde son model Tecnogym ekipmanları ile donatılmış olan tesiste fitness, cardio, serbest ağırlık, fonksiyonel, crossfit antremanlarının yanı sıra  pilates (reformer hariç), yoga, zumba, spinning gibi çeşitli grup derslerine deneyimli hocalar eşliğinde katılabilirsiniz.

Spor Merkezini İncele


Athletic Fitness & Sports Club

Athletic Fitness

Çekmeköy'de, 2014 yılından itibaren hizmet vermeye başlaAthletic Fitness & Sports Club, toplamda 1000 metrekarelik geniş ve ferah bir alana sahiptir. Spor merkezinde en son teknolojik spor ekipmanları ile fitness, kardio, vücut geliştirme çalışabilirsiniz. 

Spor Merkezini İncele


Anatomi Pilates

Anatomi Pilates

Anatomi Pilates, Maltepe Bağdat Caddesi'nde dünyanın en önde gelen pilates ekollerinden sertifikalı eğitmenler tarafından kurulmuş butik bir pilates stüdyosudur. Anotomi Pilates'de tüm egzersiz programları postür analizi yapıldıktan sonra ve günlük duruş alışkanlıklarınız dinlenip kişiye özel bir şekilde programınız hazırlanır.

Spor Merkezini İncele


Zero Fitness Çekmeköy

Zero Fitness Çekmeköy

Zero Fitness Çekmeköy, Çekmeköy'ün en işlek caddelerinden bir tanesinde yer almaktadır. Zero Fitness Çekmeköy spor salonunda son teknoloji spor ekipmanları ile birlikte body building, fitness, kilo verme ve alma, vücut geliştirme, bölgesel sıkılaşma, kardiyo çalışmalarınızı genç ama deneyimli ve enerjik fitness eğitmenleri eşliğinde yapabilirsiniz.

Spor Merkezini İncele


Zero Fitness Ümraniye

Zero Fitness Ümraniye

Zero Fitness, butik bir salon hizmeti anlayışı ile Ümraniye Şerifali'de 300 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. 

Zero Fitness Ümraniye spor salonunda son teknoloji spor ekipmanları ile birlikte body building, fitness, kilo verme ve alma, vücut geliştirme, bölgesel sıkılaşma, kardiyo çalışmalarınızı genç ama deneyimli ve enerjik fitness eğitmenleri eşliğinde yapabilirsiniz.

Spor Merkezini İncele


Crossfit Skylight - Crossfit

Crossfit Skylight

Crossfit alanında önemli adreslerden bir tanesi olan Crossfit Skylight Ataşehir'de ulaşım sıkıntısı çekmeyeceğiniz bir lokasyonda bulunmaktadır. Geniş antreman alanı, yeni ekipmanları, dinamik ve deneyimli eğitmenleri sayesinde  hedefinize kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

Spor Merkezini İncele


Dans & Hareket Atölyesi By Leymin Şaylan

Dans & Hareket Atölyesi By Leymin Şaylan

Dans ve hareket atölyesi yüksek tavanlıdır ve sütunsuz yaklaşık 200 metrekare hareket alanına sahip olup sürekli olarak havalandırılan sağlıklı bir ortam sunmakta; ayrıca son sistem ses ve görüntü donanımına sahiptir. Stüdyo AVM içerisinde olduğundan dans öncesi ve sonrasında keyifle vakit geçireceğiniz olanaklar da sağlamaktadır.

Spor Merkezini İncele


Dans & Hareket Atölyesi By Leymin Şaylan - Her Pazar Dans Gecesi

Dans & Hareket Atölyesi By Leymin Şaylan - Her Pazar Dans Gecesi

Bostancı Train Gar'da pazar günleri 20:00'de Latin Dans Gecesine katılıp dans keyfine siz de dahil olun! Pazar geceleri Bachata, Kizomba, Salsa, Cuba, Mambo, Bachata Cover danslarıyla geceniz renklensin...

Spor Merkezini İncele

Yorumlar

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ