Gündem

Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonasında Şampiyon Olan Gururumuz Gizem Elmaağaçlı

Rus rakibi Alexandra Savenkova'yı finalde saf dışı bırakan Gizem Elmaağçlı Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonasında Avrupa şampiyonu olmayı başardı.
13 Mart 2019,   1 Yorum
Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonasında Şampiyon Olan Gururumuz Gizem Elmaağaçlı

Makaralı Yay Bayanlar Kategorisinde 2019 Salon Avrupa Şampiyonası’nda yarışan sporcumuz birinci olmayı başardı.

avrupa-sampiyonu-gizem-elmaagacli

Gizem Elmaağaçlı, finalde Rus Alexandra Savenkova ile karşılaştı.

okculuk-sampiyonu-gizem-elmaagacli

Rus rakibi ile 146-146 berabere kalan Gizem Elmaağaçlı, beraberlik atışlarında başarılı olarak Avrupa Şampiyonu oldu.

avrupa-salon-sampiyonasi

Begüm Topkarcı, Büşra Nur Gürlek ve İpek Tomruk’dan oluşan Makaralı Yay Genç Bayan Takımımız Finalde İtalya ile karşılaştı ve 223-228 biten karşılaşma sonucunda Gümüş Madalya kazandı.

Göksel Altıntaş, Batuhan Akçaoğlu ve Yakup Yıldız’ın oluşturduğu Makaralı Yay Genç Erkek Takımımız Altın Madalya için İtalya ile karşılaştı ve 233-232 biten karşılaşma sonucu Avrupa Şampiyonu oldu.

klasik-genc-erkek-takimi

Sevcan Derin, Gökçe Demirel ve Elif Nida Güner’den oluşan Klasik Yay Genç Bayan Takımımız İtalya ile yaptığı ve 5-4 biten karşılaşma sonucu Bronz Madalya kazandı.

Erdal Meriç Dal, Efe Gürkan Maraş ve Musa Arzuman’dan oluşan Klasik Yay Genç Erkek Takımımız Altın Madalya için Rusya ile karşılaştı ve 5-1 sona eren karşılaşma sonucu Avrupa Şampiyonu oldu.

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorum Yazın

Bu İçeriğe Oy Verin :

Yorumlar

  • berna
    15 Mart 2019 Cuma, 10:30

    ne büyük başarı... tebrik ediyorum sporcumuzu... ailelere bu tarz haberleri mümkün olduğunca okutmak lazım. medya biraz daha üstüne düşerse bunun gibi haberlerin ben eminim ki daha çok başarı gelecektir ülkemiz adına.

     Cevapla

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Yorum Yazın