Mike Tyson'dan 10000 Dolarlık Enteresan Teklif

Güçlü yumruklar dediğimiz zaman hepimizin aklına gelecek isimlerden bir tanesi Mike Tyson’dır. Kendisi henüz 20 yaşında iken Dünya Ağır Siklet Boks şampiyonu olmuştu. Mike Tyson'ın 10.000 dolarlık teklifi ise oldukça şaşırtan cinsten...

Mike Tyson’ın ringin içindeki ve dışındaki yaşamı da hep çok konuşuldu. 1997’de Evander Holyfield ile yaptığı müsabakada rakibinin kulağını ısırarak hepimizi şaşırtmıştı.

mike-tyson-kulak-isirmasi

New York hayvanat bahçesi çalışanlarına tur karşılığında kaplanla dövüşme teklifini kabul ettirmişti. Tyson’ın eşi ona hayvanat bahçesine girmek için özel izin almıştı. Oldukça ses getiren bu olay çok fazla konuşulmuştu.

mike-tyson-kaplanla-dovusmek

Kaplanla dövüştükten sonra bu sefer de dövüşmek istediği ise bir goril.

Kendince sunduğu haklı sebepleri de var. Kafeste bulunan gorillerden bir tanesi diğer gorillere zorbalık yapıyordu.

Bu sebeple efsane boksör gorille aynı kafese girmek istemiş, yetkiliye de 10.000 dolar teklif edilmiş. Fakat görevli bu teklifi red etmiş.

mike-tyson-goril-ile-dovusmek

Mike Tyson’un dövüşmek istediği goril bu familyanın en güçlü gorillerinden. En az 150 kilo ve güçlü bir yapısı var.

Mike Tyson’ın şu sıralar ilgilendiği uğraşı ise 40 dönümlük büyük bir esrar çiftliğinin sahibi. Bu çiftlikte esrar üretiminin yanı sıra 23 Şubat’ta esrar kullanımının serbest olduğu bir müzik festivaline sahiplik de yaptı.

esrar-tuketilen-festival

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorumlar

  1. mehmet

    bu adam kafayı yemiş olmalı... aslında bir goril ile dövüşmek tam onun işi. bakalım sinirlenince onun da kulağını ısırabilecek mi ahaha. bence sonu hiç iyi olmaz.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ