03 Mart Beyoğlu Koşusu

Beyoğlu Belediyesi tarafından 3 Mart'ta düzenlenecek olan Beyoğlu koşusu, tüm kadın koşuculara kapılarını açmış durumda sizleri beklemekte!

Geçen yıl ilk defa İstanbul’u Koşuyorum ile Caddebostan etabı 10k‘yı koştuğumda gerçekten de koşmayı sevdiğimi farkettim.

Oradaki atmosfer, koşucular, bitiş çizgisine ulaşabilmek beni çok motive etti. Sonrasında da yavaş yavaş diğer organizasyonlara da dahil olmaya başladım.

8 Mart Kadınlar Günü sebebi ile düzenlenen (geçen yıl benim maalesef kaçırdığım) Beyoğlu Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor İstanbul işbirliği ile düzenlenen Beyoğlu koşunda ben ve diğer Sports&Merits kadınları da start çizgisinde yerini alacak.

Kadınlar Koşusu; Beyoğlu Belediyesi Etkinlik Alanı (Hasköy) önünden Alibeyköy istikametine doğru start alacak. Koşucular, Haliç Kongre Merkezi önünden geçerek Sütlüce Spor Kulübü Halı sahası kavşağından geliş istikametine doğru geri dönecek ve koşuyu başlangıç noktası olan Beyoğlu Belediyesi Etkinlik Alanı önünde bitirecekler.

Koşulacak mesafe ise 3 Km. Daha önce böyle bir deneyimde bulunmadıysan denemeye değecek bir mesafe.

Kayıt için: https://www.istanbulukosuyorum.istanbul/kopyasi-2018-bebek-etabi

Hadi durma! Sen de start çizgisinde yerini al!

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorumlar

  1. merve nur

    merhabalar. siz de olamasanız koşudan haberim olmayacaktı. halbuki evime çok yakın bir yerde. eğer sports&merits orada olursa belki beraber bile koşabiliriz. daha önce 3 km koşmamıştım şu an tek korkum bu :))

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ