Sağlıklı Yaşam ve Spor

Yüksek Yoğunlukta Tüm Vücudunuzu Çalıştırabileceğiniz Egzersizler

Tüm vücut kaslarınızı çalıştırabileceğiniz, istediğiniz yerde yapabileceğiniz yüksek yoğunluklu egzersizler…
25 Ocak 2019,   0 Yorum
Yüksek Yoğunlukta Tüm Vücudunuzu Çalıştırabileceğiniz Egzersizler

jump-twist

Jump Twists Egzersizi

Ayaklarınızı kalça genişliğinde açın. Ayakta düz bir şekilde pozisyonunuzu alın. Squat yaparak çömelin ve kalkarken vücudunuzu 180 derece döndürerek çevirin, zıplayın ve tekrar squat hareketini yapın. Squat hareketini yaparken ellerinizi de hareket edip omuz hizasına getirin.

elbow-ups

Elbow Ups Egzersizi

Harekete plank pozunda başlayın. Ön kollar ve avuç içleri yere yaslanacak şekilde ayaklar da topukların üzerinde olsun. Ağırlığınızı sola kaydırdığınızda sağ ön kolunuzu yerden kaldırıp sonrasında da sol kolunuzu kaldırın. Bu şekilde iki kolunuz da düz olacak şekilde ellerinizin üzerinde yükselin. Sonra yine ön sağ kolunuzu sonra da sol ön kolunuzu yere indirip başlangıç pozisyonunuza dönün.

skater-egzersizi

Skater With A Twist Egzersizi

Ayakta ve düz bir şekilde egzersize başlanmaktadır. Sol ayağınızı arkaya doğru attığınızda öne doğru eğilin. Aynı zamanda sol elinizi de sağ ayağınıza doğru uzatın. Sol tarafa doğru zıplayın. Hareketi diğer ayağınız ile uygulayın. Diğer ayağınızı çalıştırdığınızda bu sefer sağ elinizi sol ayağınıza doğru uzatın.

down-dog-egzersizi

Down Dog Pozisyonu

Harekete düz plank pozisyonunda başlayın. Dirseklerinizi bükün, poponuz havayı görecek şekilde topuklarda yere değmeyecek şekilde harekete devam edin. Tekrar başlangıç pozisyonuna geri dönün.

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorum Yazın

Bu İçeriğe Oy Verin :

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Yorum Yazın