Yüksek Yoğunlukta Tüm Vücudunuzu Çalıştırabileceğiniz Egzersizler

Tüm vücut kaslarınızı çalıştırabileceğiniz, istediğiniz yerde yapabileceğiniz yüksek yoğunluklu egzersizler…

jump-twist

Jump Twists Egzersizi

Ayaklarınızı kalça genişliğinde açın. Ayakta düz bir şekilde pozisyonunuzu alın. Squat yaparak çömelin ve kalkarken vücudunuzu 180 derece döndürerek çevirin, zıplayın ve tekrar squat hareketini yapın. Squat hareketini yaparken ellerinizi de hareket edip omuz hizasına getirin.

elbow-ups

Elbow Ups Egzersizi

Harekete plank pozunda başlayın. Ön kollar ve avuç içleri yere yaslanacak şekilde ayaklar da topukların üzerinde olsun. Ağırlığınızı sola kaydırdığınızda sağ ön kolunuzu yerden kaldırıp sonrasında da sol kolunuzu kaldırın. Bu şekilde iki kolunuz da düz olacak şekilde ellerinizin üzerinde yükselin. Sonra yine ön sağ kolunuzu sonra da sol ön kolunuzu yere indirip başlangıç pozisyonunuza dönün.

skater-egzersizi

Skater With A Twist Egzersizi

Ayakta ve düz bir şekilde egzersize başlanmaktadır. Sol ayağınızı arkaya doğru attığınızda öne doğru eğilin. Aynı zamanda sol elinizi de sağ ayağınıza doğru uzatın. Sol tarafa doğru zıplayın. Hareketi diğer ayağınız ile uygulayın. Diğer ayağınızı çalıştırdığınızda bu sefer sağ elinizi sol ayağınıza doğru uzatın.

down-dog-egzersizi

Down Dog Pozisyonu

Harekete düz plank pozisyonunda başlayın. Dirseklerinizi bükün, poponuz havayı görecek şekilde topuklarda yere değmeyecek şekilde harekete devam edin. Tekrar başlangıç pozisyonuna geri dönün.

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ