Sports & Merits'ten Sizlere Özel Antrenman Programı

Kilo mu vermek istiyorsunuz? Kaslarınızı geliştirmek mi istiyorsunuz? Yoksa formunuzu korumak mı istiyorsunuz? Artık bunların hepsini Sports & Merits Antrenman Programı sayesinde, uygulamamız ve internet sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Spora başlamak birçoğumuz için bazen oldukça zor bir karar oluyor. Ancak asıl zor olan spora düzenli bir şekilde devam etme ve antrenmanlarımıza bağlı olarak sporumuzu yapmaktır. Özellikle ilk kez spor salonuna gidecekler için antrenmanın doğru bir şekilde hazırlanması oldukça önemlidir. Antrenman programının yanlış hazırlanması ve seviyemize uygun olmayan hareketler bizi hem spordan soğutabilir hem de yaptığımız sporun verimliliğini oldukça azaltabilir. İşte sizler için hazırladığımız antrenman programı bu sorunlara cevap veriyor.

antrenman-uye

Antrenman Programını Nasıl Kullanabilirim?

Bu kısımda;

  • Antrenman programını nasıl aktif hale getirebilirim,
  • Antrenman seviyemi nasıl seçebilirim,
  • Haftanın kaç günü spor yaptığımı nasıl seçebilirim,
  • Spordaki amacımı nereden ve nasıl görebilirim,
  • Hareketlerin yapılışını nereden görebilirim,
  • Antrenman programıma nasıl not ekleyebilirim,

gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken uygulamamız veya internet sitemiz üzerinden üye girişi yapmanız. Üye girişi yaptıktan sonra antrenman programı bölümüne tıklayınız.

antrenman-ilk-sayfa

Karşımıza çıkan ilk sayfada kayıtlı programlarım, antrenman programı oluştur ve önemli hususlar kısımları ile karşılaşacaksınız. Bu sayfada, lütfen önemli hususlar yazısını okuyunuz. Eğer daha önce kayıtlı bir programınız yoksa antrenman programı oluştur kısmına tıklayarak ilk programınızı hazırlayabilirsiniz.

antrenman-seviyesi

Sıradaki sayfada antrenman seviyenizi seçebilirsiniz. Daha sonraki aşamada ise antrenman hedefinizi seçebilirsiniz. Böylece size sunacağımız programın verimliliği daha da artabilir. 

antrenman-hedefi

Son aşama olarak da haftada kaç gün antrenmanı uygulayacağınızı seçiniz. 

antrenman-haftada-kac-gun

İşte karşınızda sizin için önerdiğimiz bir program. Bu sayfada hareketlerin isimleri, kaç set ve kaç tekrardan oluştuğunu ve vücudunuzda hangi bölgeleri çalıştırdığını görebilirsiniz. Yine hareketlerin üst kısmında kaçıncı gün, hangi hareketleri yapacağınız bilgisi yer almaktadır. Seçtiğiniz güne göre, o gün yapacağınız egzersizler de değişecektir.

antrenman-hareketleri

Herhangi bir harekete tıkladığımızda ise o harekete ait bilgileri görebilirsiniz. Hareketin nasıl yapılacağını hem görsel olarak hem de yazı olarak bulabilirsiniz. Harekete ait ipuçlarını ve harekette kullanılan ekipmanları da ayrıca inceleyebilir ve egzersizi daha doğru bir şekilde yapabilirsiniz.

hareket-tanitimi

Ve artık programı kaydedebilirsiniz. Size özel programınız artık hazır durumda. Kayıtlı programınıza not da ekleyebilirsiniz. Bu notlarda kilo takibinizi, kendinizi motive edecek cümlelerinizi veya diğer bilgilerinizi yazabilirsiniz.

kayitli-antrenman

Sports & Merits ayrıcalığı ile antrenman programını kullanarak hem egzersiz deneyimlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz hem de yaptığınız sporun verimliliğini arttırabilirsiniz.

Sports & Merits antrenman programını kullanmak için Antrenman Programları sayfasına göz atabilir ya da, mobil uygulamamızdan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ