Sports & Merits

Ataşehir’in Gözde Spor Salonu: La Delmare Sports & Spa Ataşehir

Ataşehir bölgesinin merkezinde yer alan Sky Towers içerisinde yer alan La Delmare Sports & Spa, siz değerli üyelerimizi bekliyor!
26 Ekim 2018,   0 Yorum
Ataşehir’in Gözde Spor Salonu: La Delmare Sports & Spa Ataşehir

Müzik eşliğinde ve kalabalık grup halinde spinning derslerinde egzersiz yaparak, kalp solunum dayanıklılığınızı arttırabilirsiniz. Bu eğlenceli aktiviteyi La Delmare Sports & Spa’nın deneyimli hocalarıyla beraber yaşamayı ihmal etmeyin!

la delmare ataşehir

Fitness kısmında aradığınız tüm ekipmanları bulabilrsiniz. Pilates hareketleri, gymball ya da pilates topu olarak bilinen yuvarlak ve esnek yapılı bir top ile yapılır ve bu esnekliği sayesinde çok çeşitli hareketleri üzerinde gerçekleştirme imkanı sunar.

la delmare pilates

Boks ile stres atabilir, boşu pilates topu ile kendinizi zorlayabilirsiniz. Bunların yanında ise, zumba ile eğlenerek spor yapabilir, yoga ile de hem vücudunuzu hem de beyninizi rahatlatıp, sakinleştirebilirsiniz.

la delmare spa

Sadece spor yapılan alan değil, soyunma odalarının temizliğinden de ödün vermeyen La Delmare Sports & Spa soyunma odasında şifrelenmiş kişiye özel dolapları ve tertemiz duş imkanı ile sizleri bekliyor!

Sports & Merits ayrıcalığı La Delmare Sports & Spa’de fitness deneyimlerini daha keyifli hale getirebilirsiniz. Sports & Merits ayrıcalıkları ile kullanıma başlamak için La Delmare Sports & Spa Ataşehir sayfasına ziyaret etmeyi unutmayın.

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorum Yazın

Bu İçeriğe Oy Verin :

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Yorum Yazın