Sports & Merits

İstanbul Çekmeköy’de Kaliteli Sporun Adresi: La Delmare Sports & Spa Çekmeköy

Çekmeköy ve civar bölgelerde ikamet edenler için mükemmel bir spor deneyimi sağlayan İstanbul Çekmeköy’de Kaliteli Sporun Adresi: La Delmare Sports & Spa, tecrübeli hocalarıyla sizlere kapılarını açmakta.
26 Ekim 2018,   0 Yorum
İstanbul Çekmeköy’de Kaliteli Sporun Adresi: La Delmare Sports & Spa Çekmeköy

Soğuk havaların iyice kendini gösterdiği bu günlerde içinizi sıcak atmosferiyle ısıtacak adres: La Delmare Sports & Spa

Tecrübeli kadrosu ve teknolojik donanımlarıyla sizlere hizmet vermektedir. Sağlık bir yaşam için aradığınız her şeyi içinde bulunduran La Delmare Sports  & Spa, güleryüzlü ve ilgili hocalarıyla sizlerin motivasyonunu daha da yukarı taşır.

la delmare koşu bandı

Kapalı yüzme havuzu sayesinde hem eğlenceli vakit geçirebilir, hem de sağlıklı bir şekilde yüzebilirsiniz. Hem de bunu her mevsim gerçekleştirebilirsiniz.

la delmare havuz

La Delmare Sports & Spa sadece siz spor yapmak amacıyla gelen değerli üyelerimizi değil, çocuklarınızı da düşünmüş. Siz içeride zumba yaparken, koşu bandında ter dökerken veya kapalı havuzda yüzerken çocuğunuz ise salonun içinde yer alan oyun parkında eğlenceli vakitler geçirebilir!

la delmare çocuk parkı

Sports & Merits ayrıcalığı La Delmare Sports & Spa’de hem fitness deneyimlerini daha keyifli hale getirebilirsiniz hem de yoga ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Sports & Merits ayrıcalıkları ile kullanıma başlamak için La Delmare Sports & Spa sayfasına göz atabilirsiniz.

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorum Yazın

Bu İçeriğe Oy Verin :

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Yorum Yazın