Sağlıklı Yaşam ve Spor

Steptember Yaklaşıyor. Siz Bugün Kaç Adım Attınız?

Ofis çalışanlarının çoğu için bu sayı, yaklaşık 3.000 adım. Neden daha yükseği hedefleyip, o adımları iyi bir sebep için atmayasınız ki?
28 Ağustos 2018,   0 Yorum
Steptember Yaklaşıyor. Siz Bugün Kaç Adım Attınız?

Ofis çalışanlarının çoğu için bu sayı, yaklaşık 3.000. Neden daha yükseği hedefleyip, o adımları iyi bir sebep için atmayasınız ki?

Steptember, daha aktif olmak için eğlenceli bir yoldur ve en önemlisi  bu sosyal faydaya dahil olmak ruhunuza iyi gelir. Steptember, Cerebral Palsy ile yaşayan çocuk ve yetişkinler için bağış toplanmasına ve farkındalık yaratılmasına yardımcı olur.

Biz 4 Eylül Pazartesi gününden itibaren sağlığımız için günde 10.000 adım atıyoruz. Sadece adımlarla değil; spor merkezinde yaptığımız antrenmanları da bu kampanyaya ekleyebiliyor; böylelikle Cerebral Palsy’li çocukların özel eğitim ve rehabilitasyon alabilmeleri için bağış topluyoruz.

Cerebral Palsy’nin çocukluk döneminde rastlanan en yaygın fiziksel engel olduğunu biliyor muydunuz? Cerebral Palsy’li her iki kişiden biri, bedenindeki şiddetli kasılmalar sebebiyle kronik ağrılar çekiyor.  Birçoğu da başkasının yardımı olmadan tek bir adım dahi atamıyor.

Steptember’a katılarak desteklediğimiz bu projeye, yapacağınız bağış ile Cerebral Palsy’li bir çocuğa umut olmak için bağış sayfamıza girerek destek olabilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler.

Yorum Yazın

Bu İçeriğe Oy Verin :

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Yorum Yazın