Pullman Hotel Spa & Fitness

İş yaşamının stresli, yoğun günlerinde rahatlamak için tercih edebileceğiniz Pullman Airport Hotel Spa’ya sizleri bekliyoruz.

Bayram öncesi yeni bir spor salonu müjdesini vermek istiyoruz: Pullman Hotel Spa & Fitness

Kurban bayramında kendinizi şımartmak için ya da sonrasında iş yaşamının stresli, yoğun günlerinde rahatlamak için tercih edebileceğiniz Pullman Hotel Spa’ya sizleri bekliyoruz.

Aromatik yağlarla fiziksel ve ruhsal yorgunluğunuzu atıp zinde ve sağlıklı bir günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Pullman Hotel Türk Hamamı

Özel konsepti ile tasarlanmış 3500m2'lik spa alanında stresten kurtularak, spor ve masaj çeşitleri ile vücut direncinizi arttırarak ve sizi şımartacak terapilerin keyfini çıkartarak güne yeniden doğmuş gibi başlayabilirsiniz.

Türk hamamları, buhar banyosu, sauna, güzellik ve bakım terapilerinin uygulandığı Spa alanı ve lüks masaj odalarının dışında jakuzili ve banyolu özel VIP masaj odaları ile farklı bir sağlık merkezi deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yüzme Havuzu

Üzeri tamamen cam ile kapalı yüzme havuzu sayesinde her mevsim yüzme aktivitenizi devam ettirebilirsiniz.

Pullman Hotel

Son teknoloji modern fitness ekipmanlarına sahip olan Pullman Hotel Spa & Fitness ayrıca cam ve yüksek tavanlı fitness alanı sayesinde ferah bir fitness alanına da sahip. Bu sayede bunalmadan, sıra beklemeden antreman yapmanın keyfine de varabilirsiniz.

Sports & Merits ayrıcalığı ile Pullman Hotel Spa & Fitness’da hem fitness deneyimlerini daha keyifli hale getirebilirsiniz hem de spa alanında ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Sports & Merits ayrıcalıkları ile kullanıma başlamak için Pullman Hotel Spa & Fitness sayfasına göz atabilirsiniz.

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorumlar

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ