Maslak Ocean Club Fitness & Spa

Sağlığınızı yeniden keşfedebileceğiniz Ocean Club Fitness & Spa, Maslak bölgesinin merkezinde yer alan Hilton Istanbul Maslak içerisinde, Sports & Merits Premium üyelerimizin hizmetinde!

Sağlığınızı yeniden keşfedebileceğiniz, ayırt edici özelliklere sahip bir spa ve spor grubu olan Ocean Club Fitness & Spa, Maslak bölgesinin merkezinde yer alan Hilton Istanbul Maslak içerisinde, Sports & Merits Premium üyelerimizin hizmetinde!

Ocean Club

Türkiye'nin Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde hizmet veren, sağlığınızı yeniden keşfedebileceğiniz, ayırt edici özelliklere sahip bir spa ve spor grubu olan Ocean Club'da, sağlığınıza ve kendiniz ile ilgili hedeflerinize yönelik en doğru egzersizi ve beslenme programınızı yaşınızı, mesleğinizi, ailenizin genetik geçmişinin yarattığı metabolik hikayenizi temel alarak, sizi zirveye ulaştıran doğru, akılcı, bilinçli ve size özel danışmanlık hizmeti bulacaksınız.

Serbest Ağırlıklar

Fitness & SPA

Ocean Club Fitness & Spa sağlıklı yaşam çözümlerini şık ve güncel bir ortamda sunar. Felsefesini, eski Asya ve modern Avrupa tekniklerinden sağlayan Ocean Club saflığın yararlı olduğuna inanır. Ürünlerimizi bu inançla geliştirerek içindeki maddeleri olabildiğince doğal kullanmaya gayret ediyoruz. Saflığı, gücü ve şifa verdiği kanıtlanmış çeşitleri kullanıyoruz. Saf ve güçlü bitki ekstreleri, aromatik ve onarıcı temel yağlar, derinlemesine besleyici deniz elemanları bunlardan bazıları. Her biri tek başına ya da birlikte kullanıldığında cildinizde uzun süre faydasını hissedeceğiniz etkili çözümler sunmaktadır.

Pilates Topları

İçsel rahatlığınıza kavuşacağınız Ocean Spa'da, stresli ortamdan uzaklaşıp, egzersiz, havuz, sauna, buhar banyosu, geleneksel Türk hamamı, estetisyenler uzmanlığında cilt & vücut bakımı ile profesyonel terapistlerin klasik ve uzak doğu masajları eşliğinde sağlığınızı ve kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ