Türk Telekom Spor Kulüpleri Ankara, Altındağ bölgesinde hizmet vermektedir.

Güleryüzlü ve samimi ekibi ile dikkat çeken spor salonu, her zaman aklınızdan geçen o spor aktiviteniz ve antrenmanınıza yönelik ileri seviyede donanım ve ekipmanlar içermekte olup, sporunuzu kendi zaman planlamanızda gerçekleştirmek için oldukça ideal, ferah ve hijyene önem veren bir merkezdir. Fit ve sağlıklı bir yaşama hemen başlamak için tek yapmanız gereken daha fazla düşünmeyi bırakmak ve arzuladığınız aktivitenizi bu spor salonunda başlatmak. Üyelik paketleri ile ilgili iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Türk Telekom Spor Merkezi, Ankara’da bulunmaktadır.

Kulüpte bulunan branşlar; futbol, masa tenisi, atletizm, yüzme, voleybol ve basketboldur.

Türkiye genelinde hizmet veren Türk Telekom; kaliteli ve yetenekli genç sporcuların sistemli bir şekilde çalıştırılıp ortaya çıkarılması, doğru programlar eşliğinde yetiştirilmesi ve profesyonel takımlarımıza ve Milli Takımımıza yönlendirilmesini hedef almaktadır.

Atletizm dünyanın en eski sporlarından bir tanesidir. Bu spor ile ilgilenen sporcular koşu, yürüyüş, atlama, atma gibi çeşitli branşlarda çalışmaktadırlar.

Atletizm sporunda insanın güç ve yeteneğinin tümü kullanılmaktadır. Atletizm sporunda kısa zamanda daha fazla hızlı, daha fazla yüksek gibi olguların olması kişileri heyecanlandırmakta ve ilginin sürekli artmasına neden olmaktadır. Atletizmde koşular uzun mesafe, kısa mesafe, orta mesafe, engelli koşu, bayrak yarışı şeklindedir. Alan yarışlarında ise tek adım atlama, üç adım atlama, yüksek atlama, sırıkla atma, gülle atma, çekiç atma gibi çok çeşitlilik mevcuttur.