Transform Cafe & Gym Spor Salonu ve Fitness Merkezi Antalya, Kepez bölgesinde hizmet vermektedir.

Sıcak ortamı ile dikkat çeken spor salonu, dilediğiniz sağlıklı ve aktif yaşamınıza dair yüksek kalitede ekipman ve deneyimli ekibe sahip olup, aktivitenizi yapmak için oldukça ideal, ferah ve sportif tasarıma sahiptir. Uzun zamandır ertelediğiniz fit ve sağlıklı yaşama bir an önce başlamak için tek yapmanız gereken kararlı olmak ve bu zamana kadar ertelediğiniz sporunuzu bu spor salonunda başlatmak. Üyelik ve daha detaylı bilgi için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Güleryüzlü ve samimi ekibi ile dikkat çeken spor salonu, arzu ettiğiniz egzersiz ve sağlıklı yaşamınıza yönelik yüksek kalitede donanımlarla birlikte deneyimli bir ekibe de sahip olup, sporunuzu gerçekleştirmek için hayli ideal, ferah ve sportif tasarıma sahiptir. Sağlıklı ve aktif bir yaşama hemen başlamak için ihtiyacınız olan hızlı hareket etmek ve yapmak istediğiniz sporunuzu ve aktivitenizi bu spor salonunda başlatmak.

Transform Gym Center, Antalya Kepez'de 2015 yılından itibaren sizlere hizmet vermektedir. 

Spor salonunun hizmetleri arasında kilo alma, kilo verme, vücut geliştime, diyet porgramı, kardiyo programı sıralanabilir. 

Sizin belirlemiş olduğunuz hedeflere doğru uzman kadrosu ile temel programlardan başlayıp bireysel olarak ilgilenilerek basamak basamak seviye şeklinde üst programlara geçmektedir. Bayanlara özel fitness ve grup dersleri de mevcuttur.

Ayrıca antreman sonunda sıcak kahve, çayınızı ya da vitamin barından tecih ettiğiniz içeceğiniz ile sosyalleşebileceğiniz bir cafesi de mevcuttur. 

Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.