Tiger Gym Antalya Antalya, Muratpaşa bölgesinde hizmet vermektedir.

Spor Salonu; her zaman yapmak istediğiniz spor aktiviteniz ve antrenmanınıza dair ileri seviyede istasyon ve ekipmanlara sahip olup, sporunuzu ve aktivitenizi gerçekleştirmek için epey ideal, ferah ve sportif tasarıma sahiptir. Fit ve sağlıklı bir yaşama hemen başlamak için yapmanız gereken tek şey daha fazla ertelememek ve aklınızdan geçen kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi üyelik yaptırarak başlatmak. Üyelik paketleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tiger Gym, Antalya’da Çağlayan bölgesinde bulunmaktadır ve Antalyalılara 15 yıldır hizmet vermektedir.

700 m2’lik alana sahip olan Tiger Gym oldukça geniş bir alana sahiptir. Günün sonunda ya da gün içinde kendinizi ferah ve huzurlu hissedebileceğiniz ortamıyla dikkat çekmektedir.

Bünyesinde bulunan uzman ekibi ile birlikte Pilates, Reformer Pilates, Zumba, HipStep, Vücut Geliştirme, Zumba, CrossFight ,  Tae-Bo  ve Fonksiyonel Eğitimler gibi birçok branş ile sizlerin yanındadır. Sağlıklı yaşam konusunda da bir bütün olarak destek vermektedir.

Kafeterya, Supplement & Vitamin bar, Sportif Shop, sauna gibi imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Araca sahipseniz ve Tiger Gym spor merkezine ulaşımınızı özel aracınız ile gerçekleştirecekseniz güzel bir haber de 200 m2lik otoparka sahip olmasıdır.