Şanlıurfa Gelişim Spor Merkezi Fitness Şanlıurfa, Merkez bölgesinde hizmet vermektedir.

Güleryüzlü ve samimi ekibi ile dikkat çeken spor salonu, arzu ettiğiniz sportif etkinlik ve egzersizinize dair ileri seviyede ekipman ve deneyimli ekibe sahip olup, sporunuzu kendi zaman planlamanızda gerçekleştirmek için oldukça ferah, iç açıcı ve yüksek spor motivasyonuna sahip bir merkezdir. Aktif, sağlıklı ve sportif bir yaşama bir an önce başlamak için tek yapmanız gereken kararlı olmak ve arzuladığınız sporunuzu bu spor salonunda başlatmak. Daha detaylı bilgi ve üyeliklerle ilgili iletişime geçiniz.

Gelişim Fitness, Şanlıurfa’da bulunmaktadır.

Salonun içerisinde bulunan ekipmanlar son teknoloji ürünleridir.

Salonda, kardiyo, ağırlık antremanlarınızı yapacağınız bölümler mevcuttur.  Koşu bandı ve bisiklet sayı olarak da fazla olması nedeni ile çok fazla bekleyerek vakit kaybetmezsiniz.

Ağırlık bölümünde çalışma istasyonları ve serbest ağırlıklar bulunmaktadır.  Vücut geliştirme programı uygulamak istiyorsanız öncelikli olarak büyük kas gruplarınızı çalıştırıp sonrasında küçük kas gruplarınızı çalıştırabileceğiniz hareketlere programınızda yer vermeniz daha doğru bir yöntem olacaktır.

Salon iki kattan oluşmaktadır. Salonun iç dekorasyonunda kullanılan sıcak renklerden bir tanesi sarıdır. Sarı rengi zihinsel meydan okumayı temsil etmektedir. Siz de kendi hedefleriniz doğrultusunda kendinize meydan okuyabilirsiniz.

Soyunma odalarında hijyen özellikle dikkat çekicidir.