Rambo Spor Merkezi Ağrı, Merkez bölgesinde hizmet vermektedir.

Sıcak ortamı ile dikkat çeken spor salonu, her zaman aklınızdan geçen o egzersiz ve sağlıklı yaşamınıza yönelik yüksek kalitede donanım ve ekipmanlar içermekte olup, aktivitenizi kendi zaman planlamanızda gerçekleştirmek için oldukça ferah ve iç açıcı bir ortama sahiptir. Uzun zamandır ertelediğiniz fit ve sağlıklı yaşama bir an önce başlamak için tek yapmanız gereken daha fazla ertelememek ve yapmak istediğiniz sporunuzu üyelik yaptırarak başlatmak. Üyelik paketleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ağrı ilinde, Cumhuriyet Caddesi sonunda Naci Gökçe Lisesi yolu üzerinde bulunan Rambo Spor Merkezi fitness salonunun sıcak ve ateşleyici renklerdeki iç dekorasyonu ile motivasyonunuzu düşürmeden ve keyifle sporunuzu yapabilirsiniz.

Spor merkezinde bulunan en son teknolojiye sahip fitness ekipmanları, hızlı bir şekilde kas geliştirmenize, vücudunuz ile ilgili temellerinizi sağlam bir şekilde adım atmanıza olanak sağlamaktadır.  

Vücut geliştirmenin yanında vücudunuz ile ilgili hedefleriniz arasında yağ yakmak, zayıflamak ya da her ikisi de varsa yine Rambo Spor Merkezi fitness salonunun ekibi ile istemiş olduğunuz hedeflere kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Sosyal proje olarak da yürütmekte oldukları “bedensel engelli, obezite hastası ve madde bağımlılığı” problemi ile savaşmakta olan ve maddi imkanları nedeni ile olumsuzluk yaşayan kişilere de herhangi bir ücret talep etmeksizin “Sen de başarabilirsin!” sloganı ile Rambo Spor Merkezi’nin kapılarını sonuna kadar açmaktadırlar.