P.L.F.C, vücut kodunuza göre spor ve beslenme programı yaratarak kişiselleştirilmiş bir hayat stili hizmeti vermektedir. Kaliteli ve zinde yaşam biçimi için ihtiyacınız olan her şeyi yepyeni bir konsept çatısı altında; Fitness ve Cardio bölümleri ile sunmaktadır.

Spor ve sağlıklı beslenmenin aynı merkezde sunulduğu bir yaşam merkezi hayalinden yola çıkarak tasarlanan P.L.F.C, hayatınıza profesyonel rehber olarak eşlik ediyor.

Küçükçekmece / Cennet Mahallesinde toplam 1.150 m² alan üzerine yer alan tesisimiz; Fitness ve Cardio bölümlerinden oluşan özel alanlara sahiptir. Üstün kalite anlayışı doğrultusunda, teknolojik olarak en gelişmiş egzersiz aletleri ile birlikte konusunda uzman profesyonel kadrosu size eşlik ederek, size layık olduğunuz kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz; Daha sportif ve sağlıklı bir yaşama ulaşma yolunda, en yeni teknolojiye sahip aletlerimiz ile birlikte her biri konusunda uzman profesyonel eğitim kadromuzla birlikte, üyelerimize daima en kaliteli hizmet sunmak.

Vizyonumuz; Hedefimiz BÜYÜK! Dünya çapında tanınmış fitness klüpleri gibi en seçkin ve önde gelen, spor ve sağlıklı yaşam merkezlerinden biri olmak.