PowerEs GYM Eskişehir, Odunpazarı bölgesinde hizmet vermektedir.

Spor Salonu; arzu ettiğiniz spor aktiviteniz ve antrenmanınıza dair yüksek kalitede istasyon ve ekipmanlara sahip olup, aktivitenizi yapmak için epey ferah ve iç açıcı bir ortama sahiptir. Devamlı ertelediğiniz o aktif ve dinç hayata start vermek için tek yapmanız gereken hızlı karar verip harekete geçmek ve bu zamana kadar ertelediğiniz sporunuzu üyelik yaptırarak başlatmak. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PowerES Gym, Eskişehir Odunpazarı’nda bulunmaktadır.

Salonda kardiyo, ağırlık istasyonları ve serbest ağırlıklar bulunmaktadır. Spor salonunda yapacağınız çalışmaları fitness, kick boks, MMA, karate, pilates, body building ve muay thai branşlarından tercih edebilirsiniz.

Muay thai dünyada Tayland boksu olarak da bilinmektedir. Kick boks ile aynı klasmanda değildir. İki spor dalı arasındaki en önemli fark muay thai de dirsek kullanılması olarak belirtilebilir. Bu dövüş sporunun formda kalmak için tercih edebileceğiniz gibi psikolojik olarak da size büyük bir katkı sağlar. Sporun kazandırdığı öz disiplin ve rekabet sayesinde kendinize de karşınızdaki rakibe de saygı duymayı öğrenebilirsiniz. Özgüveninizi geliştirebilirsiniz. Zihniniz sürekli uyanık kalır. Stres seviyenizi azaltabilirsiniz.