Oxygen Fitness Kulübü Antalya, Muratpaşa bölgesinde hizmet vermektedir.

Güleryüzlü ve samimi ekibi ile dikkat çeken spor salonu, her zaman arzuladığınız spor aktiviteniz ve antrenmanınıza dair ileri seviyede ekipman ve deneyimli ekibe sahip olup, sporunuzu ve aktivitenizi yapmak için hayli sportif tasarımda, ferah ve havadardır. Aktif, sağlıklı ve sportif bir yaşama bir an önce başlamak için ihtiyacınız olan aksiyona geçmek ve aklınızdan geçen sporunuzu ve aktivitenizi üyelik yaptırarak başlatmak. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıcak ortamı ile dikkat çeken spor salonu, tercih ettiğiniz egzersiz ve sağlıklı yaşamınıza yönelik yüksek kalitede ekipman ve deneyimli ekibe sahip olup, aktivitenizi gerçekleştirmek için hayli ferah, iç açıcı ve yüksek spor motivasyonuna sahip bir merkezdir. Aktif, sağlıklı ve sportif bir yaşama adım atmak için yapmanız gereken tek şey daha fazla ertelememek ve bu zamana kadar ertelediğiniz aktif olma hayalinizi bu spor salonunda başlatmak.

Oxygen Fitness Kulübü spor salonunun önceliği üyelerine her zaman kaliteli bir hizmet sunabilmektir. Bu nedenle de sizlerin ihtiyaçlarına göre parkur ve ekipmanları yenilemektedirler.

Spor salonundan yararlanabileceğiniz hizmetler personal trainer, freefight, fitness, step aerobik  ve power lifting dir. 

Oxygen sapor salonunun siz üyelerine sunduğu diğer hzimetler arasında da günlük, haftalık aylık ücretleme, geniş bir makine parkuru, kişiye özel dolaplar ve özel kilitleme sistemidir. 

Daha detaylı bilgi ve üyeliklerle ilgili iletişim formunu doldurabilirsiniz.