Norse Fitnesstation İstanbul, Sarıyer bölgesinde hizmet vermektedir.

Güleryüzlü ve samimi ekibi ile dikkat çeken spor salonu, her zaman aklınızdan geçen o sportif etkinlik ve egzersizinize yönelik ileri seviyede ekipman ve deneyimli ekibe sahip olup, sporunuzu ve aktivitenizi gerçekleştirmek için hayli ferah, iç açıcı ve yüksek spor motivasyonuna sahip bir merkezdir. Uzun zamandır ertelediğiniz fit ve sağlıklı yaşama hemen başlamak için ihtiyacınız olan aksiyona geçmek ve arzuladığınız kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi üyelik yaptırarak başlatmak. Üyelik ve daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Norse Fitnessstation Türkiye’deki en büyük spor ve dinlenme komplekslerinden bir tanesidir. İstanbul Sarıyer’de bulunmaktadır.

Norse Fitnessstation Maslak Darüşşafaka’da olimpik standartlarda açık ve kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. 500 şezlonglu güneşlenme alanına sahiptir.

Açık ve kapalı tenis kortları(4 adet), squash(4 adet) alanları ve bir adet halı saha, 2 adet basketbol sahası da mevcuttur.

25000 metrekare alana sahip olan kulüpte tamamı spor akademisi mezunu fitness eğitmenleri ve beslenme uzmanları ile derslerini vermeye devam etmektedir.

Kulüp saat 06:30 ile 23:00 arasında kullanıma açıktır.

Avrupa’nın en büyük fitness alanına sahiptir. Salonlarda kardiyo çalışması, serbest ve kontrollü ağırlık alanları bulunmaktadır.

3 farklı stüdyoda ise dünya standartlarında stüdyo dersleri uygulanmaktadır.

Saunası vardır.

Soyunma odaları, kafeteryası ile otoparkı da mevcuttur.