MGM Sportlife Adana, Çukurova bölgesinde hizmet vermektedir.

Sıcak ortamı ile dikkat çeken spor salonu, tercih ettiğiniz amatör ve profesyonel antrenmanınıza yönelik ileri seviyede ekipmanlara ve donanıma sahip olup, aktivitenizi kendi zaman planlamanızda gerçekleştirmek için hayli ferah, iç açıcı ve yüksek spor motivasyonuna sahip bir merkezdir. Fit ve sağlıklı bir yaşama hemen başlamak için yapmanız gereken tek şey hızlı hareket etmek ve arzuladığınız sporunuzu ve aktivitenizi bu spor salonunda başlatmak. Daha detaylı bilgi ve üyeliklerle ilgili iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Spor Salonu; her zaman yapmak istediğiniz spor aktiviteniz ve antrenmanınıza dair ileri seviyede istasyon ve ekipmanlara sahip olup, sporunuzu ve aktivitenizi gerçekleştirmek için epey ideal, ferah ve sportif tasarıma sahiptir. Fit ve sağlıklı bir yaşama hemen başlamak için yapmanız gereken tek şey daha fazla ertelememek ve aklınızdan geçen kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi üyelik yaptırarak başlatmak.

Adana'da bulunan MGM Sport Life, "Bahanelerinizden daha güçlü olun, bugün başlayın" diyor. Spor salonu üyelerinin motivasyonunu bulup sürdürebilmeyi, kişisel hedeflerini koyarken yardımcı olmayı ve fiziksel aktivitilerden nasıl zevk alınabileceğini göstermeyi hedefliyor.

MGM Sport Life spor salonunda yararlanabileceğiniz hizmetler arasında body building, kilo verme, kilo alma, fitness, fat burn, spinning, aerobic, pilates, kardiyo, mixed, zumba ve yoga yer almaktadır.  

Üyelik paketleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.