Türkiye'nin Akdeniz, Ege ve Marmara bölgelerinde hizmet veren, sağlığınızı yeniden keşfedebileceğiniz, ayırt edici özelliklere sahip bir spa ve spor grubu olan Ocean Club'da, sağlığınıza ve kendiniz ile ilgili hedeflerinize yönelik en doğru egzersizi ve beslenme programınızı yaşınızı, mesleğinizi, ailenizin genetik geçmişinin yarattığı metabolik hikayenizi temel alarak, sizi zirveye ulaştıran doğru, akılcı, bilinçli ve size özel danışmanlık hizmeti bulacaksınız.

Ocean Club Fitness & Spa sağlıklı yaşam çözümlerini şık ve güncel bir ortamda sunar. Felsefesini, eski Asya ve modern Avrupa tekniklerinden sağlayan Ocean Club saflığın yararlı olduğuna inanır. Ürünlerimizi bu inançla geliştirerek içindeki maddeleri olabildiğince doğal kullanmaya gayret ediyoruz. Saflığı, gücü ve şifa verdiği kanıtlanmış çeşitleri kullanıyoruz. Saf ve güçlü bitki ekstreleri, aromatik ve onarıcı temel yağlar, derinlemesine besleyici deniz elemanları bunlardan bazıları. Her biri tek başına ya da birlikte kullanıldığında cildinizde uzun süre faydasını hissedeceğiniz etkili çözümler sunmaktadır.

İçsel rahatlığınıza kavuşacağınız Ocean Spa'da masaj paketi satın alarak, stresli ortamdan uzaklaşıp, egzersiz, havuz, sauna, buhar banyosu, geleneksel Türk hamamı, estetisyenler uzmanlığında cilt & vücut bakımı ile profesyonel terapistlerin klasik ve uzak doğu masajları eşliğinde sağlığınızı ve kendinizi yeniden keşfedeceksiniz.