Spor Hizmetleri

Live Dream Fitness olarak üyelerimize spordan fazlasını sunuyor ve sadece sizin nasıl daha iyi hissedeceğinizle ilgileniyoruz.

Grup Fitness Dersleri

Sosyal bir ortam sağlaması, tek tek katılımcılar için daha ekonomik olması gibi avantajları da grup fitness derslerini çok özel kılar.

Spinning

Özellikle kış mevsimi ile güzel hava bisikletçilerinin evlere çekilmesine ve antremansız kalmasına çare olan Spinning, tercih edilen bir spordur.

Reformer

Bu nedenle bizimle deneyimleyeceğiniz Reformer derslerinin standartları çok yüksek! Anlatılmaz, yaşanır cinsten! Bu harika deneyimi kendinize hediye etmelisiniz.

Kick boks

Kick boks kursunda öğrenecekleriniz teknik vuruşlardan ve kişisel çalışmalardan oluşmaktadır.

Grup Ders Programı

Grup Dersleri. Kişisel Antrenmanlar, sizi fitness hedeflerinize en hızlı ve en kolay şekilde ulaştıracak antrenman programlarıdır.

Eğitmenlerimiz

Eğitmenlerimiz hizmetinde size özel dizayn edilmiş antrenman programları ile kondüsyon seviyenizi arttırıp ideal vücut ölçülerinize kavuşabilirsiniz.

SPA Masaj

Sporu masaj ve bakıma ulaşmak için bir araç olarak görenlerin ekmeğine yağ sürüyoruz. Kulüp içi SPA ne güne duruyor?

Cafe & Bistro

Spor sonrası enerjinizi geri kazanmak için, Madagaskar Cafe'nin vitamin barında taze meyve suları içebilir ya da sağlıklı, fit lezzetler ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz..