Life Motion Ankara, Yenimahalle bölgesinde hizmet vermektedir.

Sıcak ortamı ile dikkat çeken spor salonu, her zaman arzuladığınız spor aktiviteniz ve antrenmanınıza yönelik ileri seviyede donanımlarla birlikte deneyimli bir ekibe de sahip olup, sporunuzu kendi zaman planlamanızda gerçekleştirmek için hayli ferah ve iç açıcı bir ortama sahiptir. Devamlı ertelediğiniz o aktif ve dinç hayata start vermek için ihtiyacınız olan hızlı hareket etmek ve arzuladığınız kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi üyelik yaptırarak başlatmak. Daha detaylı bilgi ve üyeliklerle ilgili iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Life Motion, Ankara’da bulunmaktadır.

Stüdyonun içi oldukça ferah ve kalitelidir. Dizaynı modern bir şekilde yapılmıştır. Stüdyoda kullanacağınız ekipmanlar son teknolojiye uygundur.

Stüdyoda sizlere yardımcı olacak eğitmenler konularında profesyoneldir. Bu nedenle kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir adrestesiniz.

Uzman kadrosu ile birlikte hazırlayacağınız antreman programınız ile birlikte net sonuçlar almanız kaçınılmazdır.

Profesyonel ekibinin yakın takibi sayesinde motivasyonunuzu kaybetmeden yolunuza devam edebilirsiniz.

Stüdyoda aletli pilates, fonksiyonel antreman, EMS/EMA, boks, Kick boks, Trx, crossfit ve personal training hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Crossfit spor dalında yapmış olduğunuz çalışmalar hızlı bir şekilde kendini gösterir. Sıkı ve etkili bir çalışma gerektiren crossfit de diğer spor dallarına göre daha fazla yağ yakımı gerçekleşmektedir.