inLife Yaşam ve Spor Merkezi Sakarya, Adapazarı bölgesinde hizmet vermektedir.

Merkezi konumuyla dikkat çeken spor salonu, arzu ettiğiniz sağlıklı ve aktif yaşamınıza dair yüksek kalitede donanım ve ekipmanlar içermekte olup, aktivitenizi kendi zaman planlamanızda gerçekleştirmek için oldukça ideal, ferah ve hijyene önem veren bir merkezdir. Sağlıklı ve aktif bir yaşama hemen başlamak için yapmanız gereken tek şey daha fazla ertelememek ve bu zamana kadar ertelediğiniz aktivitenizi bu spor salonunda başlatmak. Daha detaylı bilgi için iletişim formunu doldurunuz.

2013 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Spor merkezinde 3 adet kapalı sert ve 2 adet açık toprak kort bulunmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu her yaş grubuna uygun tenis dersleri verilmektedir. 

Olimpik yüzme havuzunda kış ve yaz sezonu boyunca dersler devam etmektedir. Tüm yaş ve seviyedeki öğrencilere tecrübeli antrenörler ile dersler verilmektedir. Dersleri özel ya da grup şeklinde tercih yapabilirsiniz. 

Fitness bölümünde ise TANİTA makinesi ile yapılan ölçümleriniz neticesinde size özel hazırlanan programlar ile hedefinize çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.