İnci Wellness Spor Merkezi Denizli, Merkez bölgesinde hizmet vermektedir.

Güleryüzlü ve samimi ekibi ile dikkat çeken spor salonu, istediğiniz amatör ve profesyonel antrenmanınıza yönelik yüksek kalitede donanımlarla birlikte deneyimli bir ekibe de sahip olup, sporunuzu yapmak için epey ferah ve iç açıcı bir ortama sahiptir. Çağımız önemli sorunu obezite probleminden uzak durmak ve kaliteli bir yaşama adım atmak için tek yapmanız gereken hızlı hareket etmek ve aklınızdan geçen kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi üyelik yaptırarak başlatmak. Üyelik paketleri ile ilgili iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Wellness kavramı, fiziksel ve psikolojik esenliği geliştirme sürecedir. Yaşam kalitenizi arttırabilmeniz için seçimler yapmalı ve bu doğrultuda da adım atmalısınız.

Denizli’de bulunan İnci Wellness Spor Merkezi atmış olduğunuz bu adımda sizi en iyi şekilde yönlendirebilecek ve yanınızda durabilecek oldukça modern bir merkezdir.

Bünyesinde bulunan sertifikalı eğitmenler ile istediğiniz forma girebilir, kondisyonunuzu arttırabilir, kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. En önemlisi bunu eğlenerek gerçekleştirebilirsiniz.

Merkezde gerçekleştirilen Vücut Analizi Ölçümleri ile kişiye özel programınız sayesinde başladığınız serüveniniz yaşam şeklinizi alacaktır.

Spor merkezinde yer alan hidrolik ekipmanlar ile egzersiz, pilates, step, kilo verme antremanlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Unutmayın, wellness aslında bir seçimdir. Farkındalıklarınız sonucu aktif bir sürece adım atar ve sağlıklı yaşama doğru yol alırsınız.