Herkül Spor Salonu Diyarbakır, Kayapınar bölgesinde hizmet vermektedir.

Samimi ortamı ve ekibi ile bu spor salonu, her zaman yapmak istediğiniz sportif etkinlik ve egzersizinize yönelik ileri seviyede istasyon ve ekipmanlara sahip olup, sporunuzu kendi zaman planlamanızda gerçekleştirmek için oldukça sportif tasarımda, ferah ve havadardır. Çağımız önemli sorunu obezite probleminden uzak durmak ve kaliteli bir yaşama hemen başlamak için tek yapmanız gereken kararlı olmak ve aklınızdan geçen kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi bu spor salonunda başlatmak. Daha detaylı bilgi ve üyeliklerle ilgili iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Herkül Spor Salonu Diyarbakır’da bulunmaktadır.

İç mekanı geniştir. Antremanlarınızı rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İçerisindeki aletler moderndir. Çeşitlilik ve sayıca fazla olan aletler nedeni ile beklemeden ve motivasyonunuz düşmeden programınızı tamamlayabilirsiniz.

Salonda istemiş olduğunuz programa göre; fitness, body building, kardiyo çalışması yapabilirsiniz.

Fitness ve body building uzun soluklu bir süreçtir. Uyguladığınız programlarda adım adım yol alabilirsiniz. İlk başladığınız haftalarda vücudunuz yavaş yavaş ısınır ve kaslarınız açılmaya başlar. İkinci haftayı devirdiğinizde görüntünüzde herhangi bir değişiklik olmamasına rağmen siz artık mental olarak keyif almaya başlarsınız. Üçüncü haftadan itibaren artık programınızı yoğunlaştırabileceğiniz zamana gelmişsiniz demektir. Ancak dördüncü haftadan itibaren artık çalışmalarınızın neticesini görmeye başlayacağınız zaman dilimidir. Tabii bu arada beslenme programına da dikkat etmeyi unutmamak gerekir!