Hayal Park Kapalı Spor Kompleksi Adana, Çukurova bölgesinde hizmet vermektedir.

Sıcak ortamı ile dikkat çeken spor salonu, istediğiniz sportif etkinlik ve egzersizinize dair yüksek kalitede donanım ve ekipmanlar içermekte olup, aktivitenizi yapmak için oldukça ferah ve iç açıcı bir ortama sahiptir. Fit ve sağlıklı bir yaşama adım atmak için yapmanız gereken tek şey kararlı olmak ve bu zamana kadar ertelediğiniz sporunuzu ve aktivitenizi üyelik yaptırarak başlatmak. Daha detaylı bilgi için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Adana, Çukurova’da yer alan Hayalpark Kapalı Spor Kompleksi hem sporunuzu yapabileceğiniz hem de yüzme havuzunu kullanabileceğiniz bir spor merkezidir.

Yüzme sporu, tüm kasları güçlendirmede, kemik sorunlarının çözülmesinde, esnekliğin arttırılmasında, kalp sağlığını olumlu yönde etkilemede, kilo kontrolünün sağlanmasında oldukça etkilidir. Bu nedenle Hayalpark Kapalı Spor Kompleksi’ne ait yüzme havuzunu tercih edebilirsiniz. Tesisteki yüzme havuzu temiz ve hijyendir. Havuz derinliğinin 1.75 olması nedeni ile oldukça güvenlidir.

Fitness bölümünde kullanacağınız aletler ile hedeflemiş olduğunuz vücuda hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Sauna bölümünde günün stresini atabilirsiniz. Sauna terleme yolu ile vücudun gevşemesini sağlar; deri üzerindeki toksinler temizlenir, içerideki zararlı kimyasallar terleme yolu ile dışarı atılır.