Hangar Fitness Club Karabük, Merkez bölgesinde hizmet vermektedir.

Samimi ortamı ve ekibi ile bu spor salonu, istediğiniz sportif etkinlik ve egzersizinize dair ileri seviyede ekipman ve deneyimli ekibe sahip olup, aktivitenizi yapmak için hayli ferah ve iç açıcı bir ortama sahiptir. Aktif, sağlıklı ve sportif bir yaşama hemen başlamak için tek yapmanız gereken aksiyona geçmek ve yapmak istediğiniz aktivitenizi üyelik yaptırarak başlatmak. Daha detaylı bilgi ve üyeliklerle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangar Fitness Club, Karabük’te bulunmaktadır.

Kulüp 700 metrekarelik oldukça geniş bir alana sahiptir.

Kulübün içinde hijyen ve steril bir ortam önceliklidir. Bay ve bayanlar için özel geniş soyunma odaları, yeterli miktarda bay ve bayan duş bölümleri, yeterli sayıda kilitli dolaplar, bayanlara özel stüdyo dersleri, power plate ile sakatlık sonrası rehabilitasyon, antreman öncesi ve sonrasında bay ve bayanlar için bekleme ve dinlenme alanları mevcuttur. Havuz başında spor ile yapmak ise ayrı keyif katmaktadır.

Kulüpte bulunan ekipmanlar teknolojiye uygun ve yeterli sayıda bulunmaktadır. Kulübün bünyesinde kendi konusunda uzman eğitmenler yer almaktadır.  Uzman eğitmenlerin hazırladığı size özel programlarınız doğru beslenme ve doğru çalışma prensibi esas alınarak hazırlanmaktadır.