Personal Training

Gym Maslak'ın profesyonel eğitmenleri tarafından, doğrudan beklenti ve amacınıza uygun olarak hazırlanan egzersiz programı sayesinde amacınıza en kısa yoldan ulaşacaksınız.

Personal Training ile kısa sürede kilo verebilir, kas seviyenizi arttırabilir ve form tutabilirsiniz. Daha yüksek sportif performans, motivasyon ve sakatlanma riskini en aza indirgemek için kişisel antrenörünüzle çalışın...

Pilates Reformer

Aletli Pilates dersleri ile yerde yapılması zor hareketler kolaylaşırken, hareket çeşitliliği de artıyor. Birebir derslerin en önemli avantajı antrenman rutininin kişinin ihtiyacına göre hazırlanabilmesi.

Merkez kaslarınızı güçlendirerek, düz karınlar, güçlü sırtlar, sert kalçalar ve basenler elde edeceksiniz. Kuvvetiniz, direnciniz, koordinasyonunuz ve esnekliğiniz artacak, kaslarınız uzayacak. Duruşunuz düzelecek, sırt - bel - boyun ağrılarınızdan kurtulacaksınız!

Sauna

Neden Sauna?

Saunanın temel amacı vücuttaki teri, toksinleri, kimyasalları ve yağları dışarı atmaktır. Bu sayede deri nefes alır ve gözenekler açılır. Ayrıca dakikada ortalama 75 - 80 kez atan kalbimiz, saunadan seansı sırasında 150 - 160 kez atmaktadır. Bu da kan dolaşımını hızlandırır ve buna bağlı olarak dokuların kendini onarımı ve zararlı maddelerin dokulardan uzaklaştırılması daha hızlı gerçekleşir.

Aynı zamanda antikor üretimini arttırarak bağışıklık sistemini güçlendirir ve soğuk algınlığını iyileştirmede de iyi bir çözümdür.

15 dakikalık bir sauna seansında yaklaşık 300 kalori yakılır. Fakat seans bitiminde mutlaka bol sıvı tüketilerek vücudun kaybettiği su yerine konmalıdır.