Hilton Oteli’nin 10.katında hizmet veren spor merkezimiz; 2500 m2’lik alanda kurulu olup muhteşem İzmir manzarası ile bezenmiştir. Spor yaparken seyrine doyum olmayan İzmir manzarası üyelerimize ayrı bir zevk vermektedir.
Hilton Otel’ler zincirinin dünyaca ünlü kalite, güvenlik ve servis standartları spor merkezimiz içinde de uygulanmaktadır.

Tesisimizde kullanılan ve dünyanın en iyi spor ekipman markaları arasında bulunan Life Fitness'ın da içerisinde bulunduğu koşu bantları, bisiklet, kürek gibi elektronik ekipmanlar tamamen bilgisayar kontrollü olarak çalışmakta ve antrenman esnasında bu panellerden verilerinizi kontrol ederken bir yandan da tv izleme keyfini bulabiliyorsunuz. Tüm ekipmanlar ve kullanım alanlarında steril bir orta, sağlık koşullarına en üst düzeyde önem verilmektedir ki bu konu salonumuzun işletme ana temasını oluşturmaktadır.

Antrenman esnasında verilen molalarda siz değerli üyelerimiz için oluşturulmuş “Energy Bar” ’da hazırlanan taze sıkılmış meyve suları, soğuk içecekler, energy içecekleri ve sporcu besinleri ile de hizmet vermekteyiz.