Spor sektörünün tecrübeli ismi GD Academia, Fitness konseptindeki ilk şubesini Bostancı’da açtı. Bostancı’da bulunan Fatih Sultan Mehmet Hastanesi yanında yer alan yeni spor merkezi, bulunduğu bu konum sayesinde İstanbul’un her bölgesinden gelen spor tutkunlarına kolay ulaşılabilen, pratik bir lokasyon şansı sağlıyor. GD Academy İstanbul, Bursa, Mersin, Antalya, İzmir şubelerinde yılda 50 adet Uluslararası Tenis turnuvası, Salon Futbolu, Voleybol, Hentbol, Basketbol, Eskrim, Korfbol, Bagminton, Halk Oyunları vs. spor organizasyonları düzenleyerek yılda yaklaşık 6.000 yabancı sporcuyu Türkiye’ye getirmektedir.

Fitness

3.000 metrekarelik alanı ve 400’e yakın spor ekipmanlı Gym/Cardio alanı, 12 metre tavan yüksekliğinde, ruhunuzu rahatlatan bir atmosferde spor yapmanın keyfini yaşayın. Günün en yoğun saatlerinde bile sıra beklemeden ekipmanları kullanabilme ayrıcalığı GD Academia üyelerine sağlanıyor.

Arena

Makinelere bağlı olmaktan ve programlı bir şekilde egzersiz yapmaktan sıkılıyorsanız Gd Arena tam size göre. Uluslararası ölçülerde basketbol ve voleybol sahası, fonksiyonel antrenman alanı, profesyonel boks ringi ve 12 metre yapay tırmanış duvarın da adrenalin, heyecan, eğlenceli bir şekilde sınırlarınızı aşmaya hazırlanın her alan için hazırlanan grup dersleri, üyelere özel etkinlikler, sportif şenlikler, turnuvalar, yarışmalar gibi pek çok eğlenceli etkinliklere olanak sağlanıyor.

Futbol heyecanı GD Academia’da yaşanır. Takımı bul, çık sahaya ve göster kendini.

Havuz

Sadece yaz aylarına özel açık havuzda yüzmenin keyfini yaşayın. Havuz için özel hazırlanmış Grup fitness dersleri, havuz etkinlikleri ve barbekü partyleri düzenlenmektedir.

Personal Training

Artık yalnız değilsin! En büyük problem ya antrenman esnasında yapılan hatalardan sakatlanmak, ya doğru motivasyon olmadığı için sporu sonuna kadar tamamlayamamak ya da istediğiniz forma ulaşmak için hangi programı yapacağını bilememekten spordan soğumaktır. Sadece sizin hedeflerinize özel bir program ile tüm antrenman boyunca yanınızda olacak birini ister misiniz?