Gaziantep Form Spor Merkezi Gaziantep, Şehitkamil bölgesinde hizmet vermektedir.

Güleryüzlü ve samimi ekibi ile dikkat çeken spor salonu, dilediğiniz amatör ve profesyonel antrenmanınıza dair yüksek kalitede ekipmanlara ve donanıma sahip olup, sporunuzu yapmak için oldukça sportif tasarımda, ferah ve havadardır. Aktif, sağlıklı ve sportif bir yaşama adım atmak için yapmanız gereken tek şey aksiyona geçmek ve yapmak istediğiniz kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi üyelik yaptırarak başlatmak. Üyelik ve daha detaylı bilgi için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Güleryüzlü ve samimi ekibi ile dikkat çeken spor salonu, her zaman aklınızdan geçen o sportif etkinlik ve egzersizinize yönelik ileri seviyede ekipman ve deneyimli ekibe sahip olup, sporunuzu ve aktivitenizi gerçekleştirmek için hayli ferah, iç açıcı ve yüksek spor motivasyonuna sahip bir merkezdir. Uzun zamandır ertelediğiniz fit ve sağlıklı yaşama hemen başlamak için ihtiyacınız olan aksiyona geçmek ve arzuladığınız kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi üyelik yaptırarak başlatmak.

Form Spor Tesisi Gaziantep'te bulunmaktadır. Spor salonunda bulunan kardiyo, ağırlık istasyonları ile hedeflediğiniz vücuda sahip olabilirsiniz. Spor salonunda fitness çalışabildiğiniz gibi pilates, zumba, kick boks ve yoga antreamanlarına katılabilirsiniz. 

Üyelik ve daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Gaziantep in en güzel, en formda, en yenilikçi, en fit, en havadar, en yüksek, Gaziantep Form Spor Merkezi nde FİTNESS, GYM, PİLATES, ZUMBA keyfini yaşayın