Central GYM İzmir, Buca bölgesinde hizmet vermektedir.

Samimi ortamı ve ekibi ile bu spor salonu, her zaman yapmak istediğiniz egzersiz ve sağlıklı yaşamınıza dair ileri seviyede ekipmanlara ve donanıma sahip olup, aktivitenizi gerçekleştirmek için oldukça ideal, ferah ve hijyene önem veren bir merkezdir. Uzun zamandır ertelediğiniz fit ve sağlıklı yaşama hemen başlamak için yapmanız gereken tek şey hızlı hareket etmek ve arzuladığınız sporunuzu bu spor salonunda başlatmak. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Central Gym İzmir Buca’da bulunmaktadır.

Salonda kardiyo ile ağırlık istasyonları, serbest ağırlıklar bulunmaktadır. Salon 2014 yılında kurulmuştur. Salonda tercih edilen ekipmanlar son model teknolojiye sahiptir.

Salonun içerisinde hijyen öncelikli tutulmaktadır. Salon iç mekanı oldukça ferahtır.

Salonda görev alan uzman eğitmenler sizin hedefiniz doğrultusunda sizler için hazırlamış olduğu programları ile antremanlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sağlıklı yaşamın bir bütün olduğu bilincinde olup sadece antreman tarafında değil diğer önemli ayak beslenme tarafında da sizlere destek vermektedir. Sizin yaşam tarzınıza, hedefinize ve vücut yapınıza uygun antreman programı gibi beslenme programınızı da oluşturabilirsiniz.

Programlarınızı oluşturduktan sonra da bunları uygularken sürekli olarak sizi takip ederek sizin yanınızda yer alırlar.