Çağrı Spor Merkezi İzmir, Karabağlar bölgesinde hizmet vermektedir.

Samimi ortamı ve ekibi ile bu spor salonu, arzu ettiğiniz egzersiz ve sağlıklı yaşamınıza dair yüksek kalitede ekipman ve deneyimli ekibe sahip olup, aktivitenizi yapmak için epey ferah, iç açıcı ve yüksek spor motivasyonuna sahip bir merkezdir. Devamlı ertelediğiniz o aktif ve dinç hayata start vermek için yapmanız gereken tek şey kararlı olmak ve bu zamana kadar ertelediğiniz sporunuzu üyelik yaptırarak başlatmak. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Çağrı Spor Merkezi İzmir ilinde Karabağlar semtinde bulunmaktadır.

1994 yılında Ahmet Bereket tarafından kurulmuştur. Kendisi halen kulüp başkanlığını ve Taekwondo antrenörlüğünü yürütmektedir. Çağrı Spor Merkezi adından oldukça fazla bahsettirmektedir. Çünkü kulüp sporcularının birçok İzmir şampiyonlukları, Türkiye şampiyonalarında dereceleri, uluslararası şampiyonlukları ve Balkan Şampiyonasında dereceleri mevcuttur.

Ahmet Bereket  bu başarıları sonucu federasyon tarafından Milli Takım’a davet edilmiştir. Çeşitli turnuvalarda ve şampiyonalarda hakemlik görevini üstlenmiş, büyükler kategorisinde de halen Milli Takım antrenörlüğü görevine de devam etmektedir.  

Kulüpte, taekwondonun yanı sıra Kick Boks, Yakın Dövüş, fitness, pilates, step, aerobik, konsiyon ve aletli jimnastik dallarını da tercih edebilirsiniz.

Bu yıl düzenlenen Minikler yıldızlar Kick Boks Ege Bölge Şampiyonası’nda da 1.lik ve 2.lik madalyalarını evlerine götürmeyi başarmıştır.