BS Sports Center Antalya, Muratpaşa bölgesinde hizmet vermektedir.

Güleryüzlü ve samimi ekibi ile dikkat çeken spor salonu, arzu ettiğiniz amatör ve profesyonel antrenmanınıza yönelik yüksek kalitede istasyon ve ekipmanlara sahip olup, sporunuzu ve aktivitenizi gerçekleştirmek için oldukça sportif tasarımda, ferah ve havadardır. Fit ve sağlıklı bir yaşama bir an önce başlamak için yapmanız gereken tek şey daha fazla ertelememek ve aklınızdan geçen kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi üyelik yaptırarak başlatmak. Üyelik paketleri ile ilgili iletişim formunu doldurunuz.

Antalya Muratpaşa’da bulunan BS Sports Center’da hem yağ yakmak, zayıflamak hem de vücut geliştirme ile antremanlarınızı yapabilirsiniz.

BS Sports Center’da yer alan son model fitness ekipmanları ile kardiyo çalışabilir, ağırlık antremanları ile vücudunuz ile ilgili gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Yapacağınız kardiyo antremanları ile sağlığınız açısından damar yolu tıkanıklıklarının önüne geçip kemik yoğunluğunuzu arttırabilirsiniz.  Kardiyo ile birlikte hayatınıza dahil edeceğiniz sağlıklı ve düzenli beslenme sayesinde ise yağ yakabilir, metabolizmanızı hızlandırır ve kilo verebilirsiniz.

BS Sports Center’da vücut gelişimi için gerekli olan kas geliştirme programı ile istediğiniz amaca sıkı bir adım atarsınız.

Uzakdoğu savunma sanatlarından bir tanesi olan Karate sporunu da deneyimleyebilirsiniz.