Bs Fitness For Life İstanbul, Bayrampaşa bölgesinde hizmet vermektedir.

Samimi ortamı ve ekibi ile bu spor salonu, istediğiniz egzersiz ve sağlıklı yaşamınıza yönelik yüksek kalitede istasyon ve ekipmanlara sahip olup, aktivitenizi kendi zaman planlamanızda gerçekleştirmek için epey ideal, ferah ve hijyene önem veren bir merkezdir. Devamlı ertelediğiniz o aktif ve dinç hayata hemen başlamak için yapmanız gereken tek şey hızlı hareket etmek ve bu zamana kadar ertelediğiniz sporunuzu ve aktivitenizi üyelik yaptırarak başlatmak. Üyelik paketleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi’nde yer alan BS Fitness For Life geniş bir alana sahiptir. Kırmızı rengin hakim olduğu salon ateşleyici bir antreman ruhuna sahiptir.

Yeni ve son model olan fitness ekipmanları ile gym bölümünde istemiş olduğunuz vücut normuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Gym bölümü oldukça temizdir. Antremanlarınızı rahat ve konforlu bir şekilde tamamlayabileceğiniz bir alana sahiptir.

BS Fitness For Life hafta içi 09:00 – 00:00 saatleri arasında, cumartesi günü 24 saat boyunca ve Pazar günleri ise 10:00-17:00 saatleri arasında size hizmet vermektedir.

Merkezin içinde yer alan giyinme salonlarında ve duşlarda hijyen ön plana çıkmaktadır. Burada da hırsı ve kararlılığı temsil eden kırmızı renk tercih edilmiştir.