Arena Body Building ve Fitness Center Adana, Seyhan bölgesinde hizmet vermektedir.

Sıcak ortamı ile dikkat çeken spor salonu, her zaman arzuladığınız amatör ve profesyonel antrenmanınıza yönelik yüksek kalitede istasyon ve ekipmanlara sahip olup, sporunuzu kendi zaman planlamanızda gerçekleştirmek için hayli sportif tasarımda, ferah ve havadardır. Uzun zamandır ertelediğiniz fit ve sağlıklı yaşama adım atmak için yapmanız gereken tek şey aksiyona geçmek ve aklınızdan geçen kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi bu spor salonunda başlatmak. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sıcak ortamı ile dikkat çeken spor salonu, istediğiniz sportif etkinlik ve egzersizinize dair yüksek kalitede donanım ve ekipmanlar içermekte olup, aktivitenizi yapmak için oldukça ferah ve iç açıcı bir ortama sahiptir. Fit ve sağlıklı bir yaşama adım atmak için yapmanız gereken tek şey kararlı olmak ve bu zamana kadar ertelediğiniz sporunuzu ve aktivitenizi üyelik yaptırarak başlatmak.

Adana Seyhan'da bulunan Arena Fitness 2018 yılında iç dizaynı ve ekipmanları yenilerek üyelerine hizmet vermeye devam etmektedir. 

Kişiye özel antremanlar yanında grup dersleri de mevcuttur. Bayanlara yönelik dersler mevcuttur ve oldukça eğlencelidir.

Daha detaylı bilgi için iletişim formunu doldurabilirsiniz.