Alkan Spor Salonu İstanbul, K. Çekmece bölgesinde hizmet vermektedir.

Merkezi konumuyla dikkat çeken spor salonu, istediğiniz sağlıklı ve aktif yaşamınıza dair yüksek kalitede ekipman ve deneyimli ekibe sahip olup, sporunuzu ve aktivitenizi gerçekleştirmek için epey sportif tasarımda, ferah ve havadardır. Aktif, sağlıklı ve sportif bir yaşama adım atmak için ihtiyacınız olan daha fazla düşünmeyi bırakmak ve yapmak istediğiniz sporunuzu üyelik yaptırarak başlatmak. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Alkan Spor Kulübü, İstanbul’da Küçükçekmece semtinde bulunmaktadır.

Kulüp 2000 yılında kurulmuştur. Güncel olarak 300’den fazla üyeye hizmet vermektedir.

Kulüp içerisinde vücut geliştirme, fitness, pilates, jimnastik, step-aerobik seçenekleri mevcuttur. Bunun yanı sıra masa tenisi ve sauna hizmeti de sunmaktadır.

Kulübün içerisi oldukça rahatlatıcı ve ferahtır. Modern iç dekorasyonu göz doldurmaktadır.

Antremanlar esnasında kullanılan ekipmanlar son teknoloji ürünleridir. Aletlerin çok sayıda olması nedeni ile herhangi bir yoğunluk problemi de bulunmamaktadır.

Antreman programları bünyesindeki uzman eğitmenler ile birlikte sizin hedef, yaşam tarzınıza uygun bir şekilde hazırlanmaktadır.

Sağlıklı yaşamın bir bütün olduğunun farkındalığının olduğu kulüpte beslenme ayağını da doğru bir şekilde yürütebilmek adına alanında uzman bir diyetisyen de yer almaktadır.