Afrodit Tenis Kulübü Balıkesir, Edremit bölgesinde hizmet vermektedir.

Samimi ortamı ve ekibi ile bu spor salonu, her zaman arzuladığınız sağlıklı ve aktif yaşamınıza dair yüksek kalitede istasyon ve ekipmanlara sahip olup, sporunuzu ve aktivitenizi gerçekleştirmek için hayli ferah, iç açıcı ve yüksek spor motivasyonuna sahip bir merkezdir. Fit ve sağlıklı bir yaşama adım atmak için yapmanız gereken tek şey kararlı olmak ve yapmak istediğiniz kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi üyelik yaptırarak başlatmak. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

AFTEK Türkiye Tenis Federasyonunun körfezdeki tek resmi kulübüdür.  2012 yılında 3 adet yenilenmiş ışıklandırmalı akrilik cushion kaplama yastıklı kortuyla hizmete başladı. Kortlar; Raketini CUP Gel 1-2-3-4, Afrodit CUP 2011 gibi şenlik ve turnuvalara ev sahipliği yapmaktadır. Kulüp bünyesinde; özel dersler, grup dersleri, yaz okulları, çok yakında kış okulları, yaz kampları( yüzme, basketbol, tarım, trekking, oryantiring, dil eğitimi, müzik, resim ... gibi ) yapılmaktadır.

Kulübün spor direktörlüğünü Tenis Antrenörü Demir BAYGIN, Antrenörlüğünü Kemal AYKAÇ ve Ahmet ERDEM yapmaktadır. Bayan, erkek her seviyede oyuncular tenis oynamakta. Partnerler bulunmaktadır. 6 - 12 yaş arası sporcular yetiştirilmektedir. Kulüp binasında bayan-erkek hazırlık odaları, dolaplar, duş, wc bulunmaktadır.

Ayrıca kulüpte enfes bir manzaraya karşı fitness antremanınızı yapabilirsiniz.Havuza girebilir ve saunada stresinizi atabilirsiniz. Yoga ve pilates çalışmalarına dahil olabilirsiniz.