Adana Zumba Fitness Adana, Seyhan bölgesinde hizmet vermektedir.

Spor Salonu; istediğiniz amatör ve profesyonel antrenmanınıza yönelik ileri seviyede ekipman ve deneyimli ekibe sahip olup, sporunuzu ve aktivitenizi kendi zaman planlamanızda gerçekleştirmek için hayli sportif tasarımda, ferah ve havadardır. Devamlı ertelediğiniz o aktif ve dinç hayata start vermek için yapmanız gereken tek şey hızlı hareket etmek ve aklınızdan geçen sporunuzu bu spor salonunda başlatmak. Üyelik paketleri ile ilgili iletişime geçiniz.

Güleryüzlü ve samimi ekibi ile dikkat çeken spor salonu, arzu ettiğiniz amatör ve profesyonel antrenmanınıza yönelik yüksek kalitede istasyon ve ekipmanlara sahip olup, sporunuzu ve aktivitenizi gerçekleştirmek için oldukça sportif tasarımda, ferah ve havadardır. Fit ve sağlıklı bir yaşama bir an önce başlamak için yapmanız gereken tek şey daha fazla ertelememek ve aklınızdan geçen kendinize söz verdiğiniz sportif olma hayalinizi üyelik yaptırarak başlatmak.

Adana'da bulunan Zumba Fitness Club spor salonunda fitness, pilates, zumba, kilo alma ve kilo verme hzimetlerinden faydalanabilirsiniz.

Üyelik paketleri ile ilgili iletişim formunu doldurunuz.