Beylikdüzü'nde Semerkand Line alışveriş ve yaşam merkezi içerisinde, 3000m² alan üzerinde yer alan 618 Fitness Club & Spa size eşsiz bir spor keyfi yaşatmak için tasarlanmıştır.

20x10 metrelik kapali yüzme havuzu, hamami, 2 adet saunası, 2 adet buhar odası, 3 adet masaj odasi, solariumu, 3 adet stüdyosu, spor malzemeleri satiş ofisi, çocuk kulübü, sağlıklı ürünler sunan kafesi, bayan ve erkek soyunma odalari, son teknolojiyle üretilmiş spor aletleri, stüdyo dersleri, kisisel eğitim programlari ve bilinçli uzman kadrosuyla sporu hayatinizda kalici hale getirmeyi hedeflemektedir.

Tesisimizde tavan yuksekligi standartlarin cok uzerine çıkartılmıştır. Fitness salonumuzun 4,75 m'lik tavan yuksekliği, icerde spor yapmanin konforunu yasatirken disarda spor yapıyormuşçasına ferah bir ortam sağlamaktadır. Aynı zamanda kapalı otoparkı, alışveriş merkezi içerisinde konumlanışı, yaşam alanlarına yakınlığı, şehrin icinde E-5 'e yalnızca 5 dakikalik mesafede olusu zamandan tasarruf saglayarak sporla daha kolay buluşmanıza olanak tanır..